Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje

HRADECKÝ MAJÁLES SE VRACÍ

Redakce, / 2.04.2010
S blížícím se jarem se neodvratně blíží i největší studentský svátek. Všem již zajisté v hlavě naskočí slovíčko MAJÁLES. Protože student, který jej nezná, jakoby nestudoval a nežil. Již tradičně na obvyklých místech za studentské ceny pestrý a lákavý program. Do Hradce Králové se majálesové veselí vrací v pátek 23. dubna na místo činu a účinku; do ŠIMKOVÝCH SADŮ. Na letošní „hedlajnery“ se můžete těšit již dnes a pro jistotu si obstarat lístek s předstihem. A PIVO ZADARA? To je úplatek pro vás.
 

Věrným Majálesu se můžete stát na webu www.majales.cz a po účastech na třech ročnících vás již po celý život budou na Majálesu čekat tři piva zdarma. A kdo koupí lístek dnes a stane se členem klubu, vyhrává na plné čáře – nejlevnější lístek a pivo k tomu!

KDO bude hrát a zpívat?
A kdo vám tento rok k pivu zapěje, struny rozvibruje a úsměv nadělí? KRYŠTOF, HORKÝŽE SLÍŽE, MIG 21, VYPSANÁ FIXA, STO ZVÍŘAT A UDG. A samozřejmě. My víme. Majáles není jenom o hudbě.

Král získá čest a slávu, ale i skvělé ceny
Majáles bez svého Krále je jako zima bez sněhu. Kandidátem může být kdokoli lehce extrovertní povahy, kdo se nebojí lidem něco ukázat, sdělit a pobavit je. Náročné? Jak pro koho. Na vítězného krále myslíme i finančně, proto motivací může být odměna v podobě pěti tisíc korun, cool binární hodinky The One, bečka piva či zástupy fanynek pod okny koleje. Prostřednictvím kandidátů na Krále ale mohou zaznít i vážná témata, která trápí studenty v Čechách.

Kdo chce vědět víc (a kdo víc ví je přeci chytřejší), koukněte na web www.majales.cz, kde Vám Hodná holka řekne co a jak. Samozřejmě nejčerstvější aktuality najdete na facebooku.

Kontakt PR – Petr Ticháček
tichacek@bookingpoint.cz
+420 605 419 358

 

 

 
 
Přečteno 6x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí