')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > soutěže

Barbora Kopecká ze Dvora Králové se dostala mezi finalistky soutěže Miss Czech Press

Redakce / 8.09.2016, Královédvorsko
Osmnáctiletá studentka posledního ročníku jaroměřského gymnázia Barbora Kopecká uspěla v castingu 3. ročníku celostátní soutěže krásy Miss Czech Press, který se konal minulý pátek v Klubu Lávka. Porota vybírala v semifinále ze 60 dívek, do finále poslala jen vybraných 10 dívek (a 2 náhradnice). A mezi nimi dívka ze Dvora Králové! Samotné finále se uskuteční v Klubu Lávka na Praze 1 v sobotu 17. září večer. Hlasovat pro Barboru můžete však již nyní.
 

FOTOGALERIE - Fotografie Barbora Kopecká

Přípravy na velké finále budou probíhat celý páteční den 16. září. Ale my můžeme pro královédvoračku hlasovat již nyní na facebookovém profilu, kde bojuje o titul Miss sympatie. Rozhodující je počet laiků. Hlasování probíhá do soboty 17. září 12 hod.

Finalistky soutěže Miss Czech press 2016, foto: kultura.czFinalistky soutěže Miss Czech press 2016, foto: kultura.cz

Profil soutěžící

Barbora Kopecká má mnoho zájmů, které vedou k její vysněné práci: jejím snem je být muzikálovou herečkou, modelkou, zkrátka dělat to, co ji baví. A rozhodně pro to dělá maximum. Věnuje se tanci - 8 let tancuje v taneční skupině Angeles dance group, která je nejvíce zaměřena na showdance a poledance. Také tancovala 8 let břišní tance. Již šestým rokem studuje v ZUŠ R. A. Dvorského ve Dvoře Králové nad Labem sólový a sborový zpěv, hru na klavír. Tamní dramatický obor pod vedením pana Peřiny navštěvuje 4. rokem. 

Jezdí i na komparzy, takže vidět jste ji mohli například v Soudkyni Barbaře. Podílela se na spolupráci na nejnovější verzi reklamy na ČEZ, ale sama ji ještě neviděla, takže kdo ji uvidí v této reklamě první, má co sdílet :-) Mezi její vysněné role patří hlavní postava v pohádce. 

Teď mezi její hlavní cíle patří maturita a nástup na jednu z vybraných vysokých škol: 

AMU - muzikalove herectví nebo DAMU - činoherni herectví, nebo také medicína Karlovy univerzity v Praze. To je rozsah, že? Veselá a komunikativní paní doktorka by našemu zdravotncikému systému prospěla, a doktorka mezi herci se také neztratí. 

O průběhu a výsledcích soutěže vás budeme prostřednictvím Barbory Kopecké dále informovat. 

Přejeme ji hodně štěstí a jdeme hlasovat!


Kateřina Sekyrková

Foto: archiv B. Kopecké, kultura.cz, Petr Zapletal (Miss Czech Press)
 

Související články
Sobotní finále Miss Czech press 2016 mělo zástupkyni i ze Dvora Králové

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 5705x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí