Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Dubenecký blešák přispěje na koloběžky pro místní školáky

Redakce, / 8.09.2016, Dubenec
V sobotu 10. září tu je druhý ročník "Dubeneckého blešáku" a s ním spousta sranda aktivit a domácích dobrot. Aneb co se dá udělat za prima akci jen s přispěním domácí kuchyně, dobré vůle a smyslu pro humor. O zábavu se postarají hlavně všichni ti, kteří dorazí, a to již od 13 hod.
 
Hlavní je samozřejmě tržnice a lá blešák, kde cílem je prodat maximum toho, co kdo prodat chce s tím, že 10 % z výtěžku poputuje na dobrou věc - na nákup koloběžek pro děti do školní družiny při ZŠ Dubenec. Věci, které již doma nepotřebujete a jiný by třeba ještě využil, mohou zájemci nosit do hasičárny již od 5. září.

Připraveny jsou souboje a hry pro "pány tvorstva”. „Naši” muži tak budou mít možnost předvést se, kolik síly a zručnosti v sobě mají. Nazvěme to „Den mužů”, který začne v 16 hod. Těšit se mohou soutěžící i diváaci na hod 25kgzávažím, jízdu na rodeo býkovi, a Žižkův branný závod - hod granátem na cíl, vrh koulí, vzduchovka, rovnováha.

Ale i ti chlapi mají mezi sebou zelenáče a je třeba ukázat, kdy chlap dospěje. Takže tradiční předposvícenský fotbálek "Svobodní vs. ženatí” se těší na podporu diváků, a to již od 14 hod. kdy fotbalisti nastoupí a přibližně hodinu budou bojovat o čest svého zařazení.Dle výše napsaného je zřejmé, že se jedná o rozcvičku na hry pánů všeho tvorstva.

Aby ani ženy nezůstaly stranou, vymyslely si soutěže po svém: na čas budou navlékat korálky, přebalovat a také poznávat koření.

Hlad vede ke špatné náladě a tomu se zabrání nejen občerstvením, o které se postará tým osvědčených členů SDH Dubenec, ale také ”Dubenecká cukrárna" plná moučníků, dezertů, zákusků a jiných dobrot od našich místních hospodyněk. I zde celý výtěžek bude investován do koloběžek.

Stranou nebudou ani děti - skákací hrad i malování na obličej patří mezi oblíbené atrakce a rozhodně nebudou jediné.

Těšíme se na vás druhou sobotu v září!
 

Související články
Dubenec má vlastní Pěstitelské centrum. Moštuje, suší a zaměstnává místní lidi

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1228x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí