Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Ohňostroj navázal ve Dvoře Králové na lampionový průvod

Redakce / 1.05.2019, Dvůr Králové nad Labem
Již v úterý odpoledne začaly na náměstí TGM ve Dvoře Králové tradiční májové oslavy. Odpolední vystoupení bylo věnováno dětem, které měly však možnost účastnit se i večerního programu v podobě lampionového průvodu.
 

FOTOGALERIE - Ohňostroj a koncert Vaťák ve Dvoře Králové (30. dubna 2019)

Po lampiónovém průvodu čekali všichni lidé nejen na náměstí TGM na slíbenou světelnou show v podobě ohňostroje. Ve 22 hod. náměstí roztančila poslední kapela dnes: již tradičně Vaťák. 
Ve Dvoře Králové však nechyběly ani hořící vatry: své pálení čarodějnic měla Žireč, velký oheň byl do dáli vidět i z Podhartě, kde u tramvaje vedle stadionu večer atmosféru naladila živá hudba (členové kapely Netřesk).
Pokud jste neměli možnost a příležitost ohňostroj ve Dvoře vidět, přinášíme vám bohatou fotogalerii a těšit se můžete i na video. 
Majáles ve Dvoře Králové pokračuje i dnes - a to dalšími koncerty včetně vystoupení studentů gymnázia.


 

Související články
Dvorský Majáles představí místní kapely i české hitmakery včetně YOYO BANDu

 
Vaše komentáře
Není jich trochu moc?Dvorák., 2.05.2019 07:32, Reagovat
Není to už vyhazování peněz? Ohňostroj je pomalu co čtrnáct dní, minimálně jednou měsíčně. Takový ohňostroj není zadarmo. Nebylo by lepší v dnešním shodkovém rozpočtu města pár těch ohňostrojů škrtnout a raději přispět třeba na lepší dětské hřiště?
Když člověk vyjede do nějaké vesnice v okolí závidí, co mají za hřiště, i když mají rozpočty stokrát menší... A u nás se max. přidělá pár atrakcí (jako v parku), kde jedna je naprosto nepoužitelná pro děti. Za jeden takový ohňostroj by byly možná dvě tři takové atrakce...
 
 
Přečteno 1578x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí