Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Ohňostroj navázal ve Dvoře Králové na lampionový průvod

Redakce / 1.05.2019, Dvůr Králové nad Labem
Již v úterý odpoledne začaly na náměstí TGM ve Dvoře Králové tradiční májové oslavy. Odpolední vystoupení bylo věnováno dětem, které měly však možnost účastnit se i večerního programu v podobě lampionového průvodu.
 

FOTOGALERIE - Ohňostroj a koncert Vaťák ve Dvoře Králové (30. dubna 2019)

Po lampiónovém průvodu čekali všichni lidé nejen na náměstí TGM na slíbenou světelnou show v podobě ohňostroje. Ve 22 hod. náměstí roztančila poslední kapela dnes: již tradičně Vaťák. 
Ve Dvoře Králové však nechyběly ani hořící vatry: své pálení čarodějnic měla Žireč, velký oheň byl do dáli vidět i z Podhartě, kde u tramvaje vedle stadionu večer atmosféru naladila živá hudba (členové kapely Netřesk).
Pokud jste neměli možnost a příležitost ohňostroj ve Dvoře vidět, přinášíme vám bohatou fotogalerii a těšit se můžete i na video. 
Majáles ve Dvoře Králové pokračuje i dnes - a to dalšími koncerty včetně vystoupení studentů gymnázia.


 

Související články
Dvorský Majáles představí místní kapely i české hitmakery včetně YOYO BANDu

 
Vaše komentáře
Není jich trochu moc?Dvorák., 2.05.2019 07:32, Reagovat
Není to už vyhazování peněz? Ohňostroj je pomalu co čtrnáct dní, minimálně jednou měsíčně. Takový ohňostroj není zadarmo. Nebylo by lepší v dnešním shodkovém rozpočtu města pár těch ohňostrojů škrtnout a raději přispět třeba na lepší dětské hřiště?
Když člověk vyjede do nějaké vesnice v okolí závidí, co mají za hřiště, i když mají rozpočty stokrát menší... A u nás se max. přidělá pár atrakcí (jako v parku), kde jedna je naprosto nepoužitelná pro děti. Za jeden takový ohňostroj by byly možná dvě tři takové atrakce...
 
 
Přečteno 1510x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kuchař (ZŠ Schulzovy sady)
Učitel (ZŠ Schulzovy sady)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí