Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Letní tábory pro děti > výtvarné tábory

Příměstský tábor TS-ATTITUDE "DVA" je zaměřený na tanec a natáčení klipů. Ještě jsou volná místa

Redakce, / 15.08.2016, Dvůr Králové nad Labem
Doslova od rána do večera se děti baví v tanečním příměstském táboře, který pořádá taneční skupina ATTITUDE, zmaěřenán a break, hip.hop, street dance. Účastnit tábora se mohou děti ve věku 4-18 let. Termín konání tábora: 22. – 26. 8. 2016, každý den od 9 do 17:45 hod (po tel. domluvě možné od 7 do 20 hod nebo možnost přespání).
 
Program tábora: program připravuje tým zkušených vedoucích: pořádáme soutěže + celotáborovou hru tak, aby se mohly uplatnit všechny věkové kategorie dětí. Děti se mohou těšit na taneční tréninky, natáčení videoklipů, výlety, táborák, a spoustu dalších akcí. Program bude upřesněn každý den na den následující.

Cena: 
při zaplacení do konce června je cena tábora pouze 1000 Kč. Při zaplacením v pozdějším termínu 1300 Kč. V ceně tábora je zahrnuta strava, celodenní péče a vše s táborem související.

Přihláška: 
Vyplněnou přihlášku zašlete naskenovanou na emailovou adresu info@ts-attitude.com (případě předáte originál přihlášky spolu s kopií kartičky pojišťovny při příchodu na tábor). Přihlášky zasílejte nejpozději do 20. 8. 2016. O přijetí dítěte na tábor rozhoduje pořadí zaslaných přihlášek.

Úhrada: 
platby, prosíme, zasílejte na náš účet č. 260675186/0300. Variabilní symbol – uveďte datum narození dítěte ve tvaru ddmmrrrr a do poznámky napište jméno dítěte – NUTNÉ!!! (Např. variabilní symbol 01061995 u dítěte narozeného 1. 6. 1995). Do popisu transakce (zpráva pro příjemce) uveďte jméno a příjmení dítěte! Stornovací poplatek v případě zrušení přihlášky na tábor je 500 Kč. Je možno zajistit za dítě náhradu bez stornovacího poplatku. V případě potvrzeného onemocnění bude stornovací poplatek stanoven dohodou. V případě neomluvené účasti je stornovací poplatek ve výši 100 % ceny poukazu (částka bude použita na nákup materiálu pro hry a odměny dětem).

Věk dětí: 
na tábor přijímáme přednostně děti od 4 do 18 let (mladší děti po dohodě s vedením tábora).

Stravování: 
dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka a samozřejmostí je dodržování pitného režimu! Jedná se o stravování v restauraci – obědy a svačinky jsou domácího typu, které je vhodné pro děti.

Případný předčasný odchod nebo pozdější příchod dítěte na tábor dohodněte předem s vedením tábora.

Kapesné: 
na nákup nápoje k obědu, zmrzliny apod. doporučujeme kapesné ve výši 150 Kč. Fotogalerie: v průběhu tábora zveřejňujeme fotky a videa z dění na táboře. Máte tak stále pod kontrolou, co se na táboře děje. Fotky jsou umísťovány na facebookových stránkách naší organizace (do vyhledávače zadejte Taneční skupina Attitude).

Doporučený seznam věcí na tábor:
 přezůvky – bačkory nebo sandále + sportovní obuv
 batoh na výlety (pouze na pití)
 uzavíratelnou láhev na pití (nejlépe cykloláhev)
 plavky + osušku
 kapesné (doporučujeme 150 Kč)

V případě přespávání na Slovanech:
 hygienické potřeby
 spacák
 pyžamo
 snídaně a večeře
+ další dle uvážení rodičů .

Těšíme se na vás 22. 8. 2016 v 9 hod na Slovanech 3051 (tančírna TS Attitude). Pokud byste měli zájem o dřívější schůzku, případně nahlédnutí do prostor, kontaktujte mě prosím na mobilu: 720201034.

Pořadatel: 
TS Attitude DKnL, Slovany 3051, Dvůr Králové nad Labem, IČ 01650599 

Adresa tábora: 
taneční sál TS Attitude DKnL, Slovany 3051, Dvůr Králové nad Labem

Odpovědní vedoucí: 
Ing. Lucie SÝKOROVÁ, 
mobil: 720 201 034, 
email: lucie.sykorova@ts-attitude.com
Další informace: www.ts-attitude.com; jakékoliv další dotazy: lucie.sykorova@ts-attitude.com a na výše uvedených telefonech. 
 

Související články
Lucie Sýkorová z TS Attitude: „Výzvy jsou super. Motivují nás a dostávají z naší osobní "komfortní zóny”.
Taneční skupina Attitude otevírá taneční lekce pro minitanečníky ve věku 2,5 - 4 roky
TS ATTITUDE: Ohlédnutí za tanečním rokem 2015/2016
Zlatá horečka na Ježkově - ohlednutí za sokolským táborem 2016

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 190x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí