Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Co se děje > tanec

Bylo zahájeno přihlašování do tanečních pro mládež ve Dvoře Králové

Tradiční a velmi oblíbené taneční kurzy začnou letos v Hankově domě 5. září

Redakce / 11.03.2020, Dvůr Králové nad Labem
Nabízený kurz sestává z deseti lekcí, třech prodloužených a závěrečného slavnostního věnečku. Nebudou chybět ani oblíbené tématické hodiny jako je Karneval v Riu, Maškarní a Vzpomínka na staré časy.
 
Taneční kurzy povedou již tradičně taneční mistři Kateřina a Tomáš Chmelovi. Novinkou bude hudební doprovod, o který se v letošní sezóně postará kapela Black Jack z Hostinného, na kterou se moc těšíme. Hlásit se mohou taneční dvojice i jednotlivci! Informační schůzka účastníků kurzu se koná 3. června v 18 hodin v Hankově domě. 

 

Související články
Závěrečný věneček tanečních kurzů pro dospělé

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 328x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí