Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Co se děje > výstavy

Ansamble Artisti Asociali vystavují ve Staré radnici ve Dvoře Králové

Redakce / 3.06.2020
Už je to 2 roky, kdy jsme v muzeu natočili naši nejdelší a bezkonkurenčně nejbláznivější reportáž. A nyní v pátek budeme mít možnost to ještě trumfnout, protože tito podkrkonošští borci mají opět výstavu
Po krátké odmlce vystavuje skupina nezávislých umělců Colportante Artisti Asociali v prostorách muzea města Dvora Králové nad Labem. Ke zhlédnutí budou sochy, komponované objekty, fotografie, koncepty, performence, digi a video arty a v neposlední řadě obrazy a to vše z čerstvé produkce, přátelé. Spojovacím tmelem mezi lidmi nejen v CAA není nějaký konkrétní styl či dogmatismus manifestu, ale neutuchající všelidská potřeba tvořit a vyhýbat se konvencím.

Ansamble Artisti Asociali

5. 6. – 21. 6. 2020
Výstavní sál ve Staré radnici
Otevírací doba:
út – pá: 9 – 12/13 – 16
so, ne: 13 - 16
Vstupné:
Plné: 30 Kč
Snížené: 15 Kč

Podívejte se na reportáž z výstavy skupiny z roku 2018. Kdo dokouká reportáž úplně celou celičkou, tak nakonec získá jako odměnu drobnou porci nemravného pokoukání a nějaké to jadrné české slovíčko. Tož hurá na to! Užijte si to: 

FOTOGALERIE - Ansamble Artisti Asociali vystavují ve Staré radnici ve Dvoře Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 648x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí