Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > výstavy

Výstava fotografií Krásy Podkrkonoší - výzva fotografům

Redakce / 20.02.2023, Dvůr Králové nad Labem
Městské muzeum ve Dvoře Králové n. L. ve spolupráci se správci facebookové skupiny Krásy Podkrkonoší zvou fotografy k účasti na výstavě fotografií se stejnojmenným názvem Krásy Podkrkonoší. Na výstavu můžete nominovat 1 až 10 nejhezčích fotografií, které jste ve skupině publikovali.
Výstava Krásy Podkrkonoší, která bude instalována na Staré radnici ve Dvoře Králové nad Labem, se otevře vernisáží 11. května 2023 a potrvá do 16. července 2023. Smyslem výstavy je poukázat nejen na krásy Podkrkonoší, ale také na talent zúčastněných fotografů. 

Autoři:
Fotografové publikující ve facebookové skupině Krásy Podkrkonoší
 
Cíle výstavy:
1. Ukázat tvorbu fotografů regionu
2. Ukázat ta nejkrásnější místa regionu

Územní omezení:
Ve skupině se držíme pravidla, že odkud jsou vidět Krkonoše, to je Podkrkonoší. Pro výstavu se držme kružnice o poloměru cca 25 km okolo Zvičiny.

Podmínky pro autory:
Prohlédněte si svoje fotografie ve skupině Krásy Podkrkonoší a vyberte 1 až 10 vašich nejlepších fotografií. Vybírejte jednak fotky, které vy sami považujete za nejlepší, ale také fotograie, které zaznamenaly největší úspěchy u diváků (lajky a sdílení). 

Berte v potaz, že skupina hodně roste a tak není potřeba se řídit absolutními počty reakcí. Svoje fotografie si ve skupině prohlédnete tak, že kliknete na své jméno. 

Časové období a řazení fotografií:
Není podstatné, v kterém roce fotografie vznikla, ani v jakém ročním období. Prozatím není určeno, jak bude výstava vypadat. Zda podle autorů, nebo podle míst v Podkrkonoší.

Termín dodání fotografií:

Do středy 15. března 2023 pošlete fotografie pomocí služeb jako www.uschovna.cz, nebo podobné na e-mail: knihovna@muzeumdk.cz a kopii na: ZvicinaTV@gmail.com. Popřípadě je zaneste osobně na flashdisku, či DVD přímo do městského muzea ve Dvoře Králové nad Labem.

Kvalita fotografií:
Rozhodli jsme se nijak neomezovat velikost fotografií, aby se mohli zúčastnit i autoři fotící na mobilní telefony. V každém případě se ale snažte dodat fotografie v původním, nijak nekomprimovaném souboru. Samozřejmě platí, že čím kvalitnější data, tím kvalitnější může být následný tisk.

Popis fotografií:
Do emailu s odkazem na stažení fotografií napište: 
- přesný název fotografie (pro následnou identifikaci fotek, které si stáhneme všechny do jedné složky) 
- jméno autora, název fotografie, místo focení, datum a případně čas focení
- můžete přidat i adresu vašich stránek, či účty vašich sociálních sítí. K fotografii dáme QR kod, kterým se budou moci na vaše stránky návštěvníci pomocí mobilních telefonů podívat.

Zasláním svých fotografií uděluje autor souhlas s jejich bezplatným použitím pro výstavní účely Městského muzea ve Dvoře Králové nad Labem a Královédvorsko.cz, pro propagaci výstavy a pro případné vydání nástěnného kalendáře na rok 2024.  
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 335x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí