Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Akce

Den všech - Domov sv. Josefa v Žirči

27.08.2016 11:00
Domov Sv. Josefa v Žirči

Poslední prázdninový víkend je věnovaný charitativní akci v Domově Sv. Josefa.
Vystupovat zde bude například hudební seskupení Crazy Band, Filip Pýcha, dále taneční skupina Attitude, mažoretky a spousta dalších.
Po celý den tvořivé, hudební a výtvarné dílny pro děti...
Výtěžek bude věnovaný Domovu.
Vstupné: Vstupné dobrovolné
Pořadatel:
Kontakt: Václav Valášek 737 053 775, Jana Valášková 604 674 123, Eva Kovaříková 777 334 317
HLAVNÍ PROGRAM 

Program bude letos tak bohatý, že se na plakát ani nevešel :) 

Tak ho tady zkusíme alespoň nastínit: 

na hlavním podiu se představí Crazy Band, Filip Pýcha, skupina The 29, Taneční skupina Attitude, písničkář a youtuber Dušan je tu Jakodoma, výborná zpěvačka Paya May Official v doprovodu kytaristy Davida Jakubce, mažoretky, divadlo pro děti a na závěr zacvičí Sokol Dvůr Králové. 

A kdo s námi byl i loni určitě potvrdí, že vidět naživo skupinu The Tap Tap je skutečně zážitek. 

DOPROVODNÝ PROGRAM 

Kromě nadupaného hlavního programu je na Den všech připraven i bohatý doprovodný program. Budete si moct zastřílet z luku, zahrát softbal či možná pro mnohé neznámé ringo, zjistit, co se skrývá pod názvem crossfit nebo si zatančit, pohrát s kuličkovou dráhou či v našem dětském koutku, dozvědět se mnohé zajímavosti o životě v lese, vyzkoušet si, jak se žije lidem se zrakovým postižením, projet na koni, prolézt na lanech, zahrát na flétnu, zařídit si auto na trenažeru, vytočit vlastní keramiku na hrnčířském kruhu, nechat si pomalovat obličej nebo udělat dočasné tetování a mnoho dalšího.  

Pokud navštívíte některou z našich kreativních dílen, budete si moci odnést domů krásné vlastnoručně zhotovené výrobky - je připravena například výroba triček, tašek, placek, lapačů snů, korálků anebo linoryt.  

Na Dni všech budete mít také možnost seznámit se s činnostmi různých organizací, sportovních týmů a spolků působících v našem okolí, a tak pro vás bude možná o něco snazší vybrat pro vaše ratolesti na příští rok ten správný zájmový kroužek. 

Jak vidíte, každý si u nás něco najde a navíc bude po celou dobu akce k dispozici vynikající zdravé občerstvení. Ochutnejte den jinak. Bude tak dobrý, jak jen si ho užijete. Vstupné dobrovolné. 

Pomáháte tím, že přijdete. Výtěžek z akce bude věnován na dobročinné účely. 

Přijeďte za námi po cyklostezce od Dvora či Jaroměře. Cyklisté jsou vítáni. 


Datum zveřejnění: 16.08.2016

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí