Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Hlavní dopravní tepna v Trutnově bude odpoledne uzavřená, autobusy projedou

Rekonstrukce dopravní nehody na dvě hodiny uzavře komunikaci

Redakce / 8.12.2020, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko
Pokud vaše cesty po regionu vedou přes Trutnov a dále na Náchod, potom dnes odpoledne čekejte dopravní omezení v ulici Náchodská, kde se bude rekonstruovat dopravní nehoda a komunikace se na 2 hodiny zavře.
 

Vzhledem k plánované rekonstrukci dopravní nehody dojde v úterý 8. prosince v době od 15:30 do 17:30 hodin k uzavírce ulice Náchodská v Trutnově. 

Místo uzavírky

Komunikace bude uzavřena v úseku od křižovatky ulic Polská a Náchodská u benzínové čerpací stanice Benzina až po křižovatku s ulicí Voletinská v Poříčí.

Objízdná trasa

Policisté v této době budou v obou směrech odklánět provoz a objízdná trase povede přes ulici Polská a Voletinská. Uzavřeným úsekem projedou pouze linkové autobusy, MHD a vozidla integrovaného záchranného systému. Pokud to okolnosti dovolí, bude provoz obnoven dříve.

V Náchodské, a také Polské ulici v Trutnově, probíhaly od začátku srpen do konce listopadu opravy komunikace, které znamenaly pro řidiče dopravní omezení. I bez těchto omezení je pravidelně Náchodská ulice ve směru do centra města ve všední den ráno a poté po 14. hodině ucpaná a tvoří se zde dlouhé kolony. 

Kateřina Sekyrková

Zdroj: policie.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 331x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.02.2021 - Od 1. března 2021 bude v hodinách pro veřejnost opět otevřena pokladna na hlavní budově MěÚ Dvůr Králové n. L.. Hodiny pro veřejnost (do odvolání): pondělí a středa 8:00–17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek 8:00–11:30 hod. jsou hodiny vymezené pouze pro nezbytné úřední záležitosti a po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě (případně na předvolání).

Inzerce



Volná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov důchodců)


Odborný referent (Město Dvůr Králové n. L.)

Sociální pracovník (Město Dvůr Kr. n. L.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
1.01.2021 - 31.05.2021
ŽIJEME NA KRÁLOVÉDVORSKU
6.05.2021 19:00 - 6.05.2021 23:30
BlueFest Online