Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Kluzká silnici překvapila řidiče na Trutnovsku

Spolujezdci utrpěli lehká zranění.

Redakce / 5.02.2019, Královédvorsko
Pondělní ráno bylo pro většinu řidičů v regionu zrádné. Ve zprávách policie se objevují zprávy o nepřizpůsobení jízdy stavu vozovky. V Hajnici narazil řidič do stromu, v nedalekém Choustníkově Hradišti došlo k čelnímu střetu dvou aut.
 

V pondělí 4. února krátce před pátou hodinou ranní došlo na silnici č. III/30015 v obci Hajnice k havárii osobního vozidla Škoda Octavia. Jeho řidič tu podle prvních informací zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy při průjezdu levotočivou zatáčkou a na zasněžené komunikaci dostal smyk. Tento následně nezvládl, vyjel mimo vozovku, kde narazil do vzrostlého stromu. V důsledku nehody utrpěli lehká zranění dva spolujezdci, které záchranáři převezli do královédvorské nemocnice. Provedená dechová zkouška u řidiče neprokázala ovlivnění alkoholem. Hmotná škoda je předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun. Celou událost nyní šetří trutnovští dopravní policisté.

Případ ze stejného dne v Choustníkově Hradišti jsme popsali zde.

Zdroj: policie.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 275x
 
 
 
Zpět
13.03.2019 - V nemocnici v Trutnově již neplatí zákaz návštěv na lůžková oddělení. Nemocnice byla poslední v kraji, kde tento zákaz platil.
01.03.2019 - Novým jednatelem společnosti Lesy města Dvůr Králové n. Labem, s.r.o., je Petr Kupský. Nahradil od 1. března 2019 Petra Teperu.

Kalendář akcí