Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Na mokru to řidiči o víkendu u Chvalkovic klouzalo

anonymně / 4.09.2018, Chvalkovice - Jaroměřsko
Po týdnech horka a sucha zřejmě někteří motoristé zapomněli, že na mokré vozovce musí přizpůsobit rychlost vozu a způsob jízdy kluzkému povrchu. Na příliš svižnou jízdu v dešti tak v sobotu 1. 9. 2018 po jedné hodině odpoledne doplatil u Chvalkovic řidič Renaultu Megane.
Řidič Renaultu měl větší štěstí. Při jízdě po silnici II. Třídy bezprostředně za obcí Chvalkovice směrem na Miskolezy 46 letý  řidič zřejmě podržel nohu na plynu déle a při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostal s vozem smyk. Vyjel do protisměrné části vozovky, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem Hyundai. 
Na obou vozidlech došlo pouze k hmotné škodě (na Renaultu 45.000,- a na Hyundai 90.000,-), oba řidiči i spolujezdkyně z vozu Hyundai vyvázli bez zranění. Alkohol byl negativní, technická závada nebyla zjištěna ani uplatněna. Přesná příčina nehody a veškeré okolnosti nehody jsou nadále v šetření.Zdroj: Policie.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 413x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí