Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Zrádná mokrá vozovka mezi Novou Pakou a Bělou u Pecky vybírala svou daň

anonymně / 4.09.2018, Zvičina
V neděli 2. září krátce před čtrnáctou hodinou došlo na nechvalně známé silnici mezi Novou Pakou a Bělou u Pecky k další z řady dopravních nehod.
 
Třiačtyřicetiletý řidič osobního motorového vozidla Honda S2000 jedoucí na Novou Paku zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti dostal na mokré silnici smyk, který již nevyrovnal. Následně sjel do levého příkopu, kde narazil do betonového mostku. Při dopravní nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn. Alkohol u řidiče vyloučila policisty na místě provedená dechová zkouška.
Celková škoda je prozatím podle odhadu stanovena na částku přesahující 200 tisíc korun.

Zdroj: Policie.cz
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 218x
 
 
 
Zpět
24.01.2019 - Od 23. 1. 2019 do odvolání je vyhlášen na lůžkových odděleních jičínské nemocnice zákaz návštěv vzhledem k vývoji epidemiologické situace v jičínském regionu. Pro nemocnici v Novém Bydžově tento zákaz neplatí.
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.

Kalendář akcí