Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

46letý řidič motorky nepřežil u Jaroměře střet s dodávkou

Redakce / 31.10.2021, Dvůr Králové nad Labem
V sobotu 30. října došlo krátce po 14:30 na silnici I/33 za Jaroměří k tragické dopravní nehodě: střetla se zde motorka s dodávkou.

K nehodě došlo pravděpodobně tak, že motorkář jedoucí od Jaroměře směrem na Náchod narazil do před ním vlevo odbočující dodávky. Obě vozidla včetně motorkáře, který na místě podlehl svým zraněním, skončili vlevo na přilehlém poli. 

Nikdo jiný zraněn nebyl. 

U řidiče dodávky policisté alkohol vyloučili dechovou zkouškou. 

U 46letého motorkáře byla nařízena soudní pitva.

Přesná příčina nehody je předmětem dalšího šetření náchodských policistů.

Bohužel právě sobota 30. října patřila na silnicích v Královéhradeckém kraji mezi nejnáročnější pro všechny jednotky IZS: například hasičské jednotky zasahovaly v Královéhradeckém kraji asi u třicítky událostí, třetina z toho byly právě dopravní nehody.Zdroj: policie.cz, fcb HZS Královéhradeckého kraje

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 836x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí