Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

Cisterna s předehřátým asfaltem zůstala u Jaroměře nakloněná mimo komunikaci

Redakce / 28.04.2022, Dvůr Králové nad Labem
Před 11. hodinou ve středu najela u Jaroměře cisterna na nezpevněnou část komunikace, která se utrhla krajnice. Vozidlo skončilo mírně nakloněné mimo komunikaci.

Místo havárie nákladního vozidla přijeli zabezpečit profesionální hasiči ze stanice Jaroměř. V cisternovém návěsu byl převážen předehřátý asfalt, přesto auto nehrozilo celkovým převrácením. 
Hasiči zkontrolovali, zda nedochází k úniku kapalin nebo převáženého nákladu, zabezpečili místo zásahu a usměrňovali kyvadlově provoz na komunikaci. 

Pro havarovaný automobil bylo sjednáno vyproštění specializovanou firmou. O poškozených svodidlech a značení byli informováni silničáři, místo události si převzali policisté.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1213x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)


Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí