Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

Dvě dopravní nehody na I/33: v Jaroměři a u Jezbin

Redakce / 12.05.2022, Jaroměř - Jaroměřsko
Včerejší (středeční) odpolední kolony před Jaroměří vysvětlují dnešní zprávy hasičů. U popsaných dopravních nehod nebyl naštěstí nikdo zraněn.
Dopravní nehoda 11. května v 13:33 v Jaroměři
Na silnici č. 33 v ulici Hradecká zasahovala jaroměřská profesionální jednotka hasičů u dopravní nehody osobního a nákladního vozidla. Nikdo nebyl zraněn. Jednotka zabezpečila místo události a postarala se o
odstranění následků nehody.

Dopravní nehoda 11. května 15:42 u Jezbin
Další nehoda se stala na silnici č. 33 na úrovni části Jezbiny, narazila do sebe dvě osobní vozidla. Nehoda byla nahlášená jako se zraněním osob, na místě se zjistilo, že se při nehodě nikdo nezranil. Profesionální hasiči z Jaroměře zajistili místo události, usměrňovali dopravu a postarali se o úklid vozovky. Silnice byla průjezdná jedním jízdním pruhem kyvadlově, tvořily se kolony.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 280x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí