Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

Hledají se řidiči aut, kteří se včera vyhýbali červené fábii mezi Výšinkou a Kocbeří

Redakce / 3.08.2022, Královédvorsko
Dopravní nehoda s vážným zraněním se stala v úterý 2. 8. krátce před 18. hodinou v katastru obce Hajnice na silnici 1/37 mezi obcemi Výšinka a Kocbeře.

Z prvotních informací k nehodě došlo pravděpodobně tak, že 27letý řidič auta Škoda Fábia v místě, kde je zákaz předjíždění, začal předjíždět zatím nezjištěné vozidlo. Při tomto manévru mělo jet v protisměru další neustanovené vozidlo. 

Ve snaze se vyhnout střetu s protijedoucím vozidlem, strhl řidič Fábie řízení vlevo, vyjel mimo komunikaci, kde narazil do vzrostlého stromu a do složených klád. Řidič utrpěl zranění, s kterým byl letecky transportován do nemocnice. Kvůli zdravotnímu stavu ho policisté nemohli podrobit dechové zkoušce, proto nařídili odběr krve.

Policisté zjistili, že havarované vozidlo nemá platnou technickou kontrolu a že řidič nebyl za jízdy připoután bezpečnostním pásem. Škodu na autě odhadli na 80 tisíc korun.

Jelikož se policistům do současné doby nepodařilo ustanovit řidiče ostatních aut, ani žádné svědky nehody, policisté žádají o pomoc a prosí je, aby zavolali na linku 158, nebo se dostavili přímo na trutnovský dopravní inspektorát.


Kateřina Sekyrková

Zdroj: policie.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 4680x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.
04.03.2022 - Od dnešního dne je v ČR vyhlášen nouzový stav. Občanů ČR se nijak nedotkne, jedná se o nástroj krizového řízení, umožní zjednoduší koordinaci a technické řešení při pomoci uprchlíkům z Ukrajiny.

Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí