Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

U Trotiny se střetla 2 osobní auta, hlavní silnice byla uzavřena 2 hodiny

Redakce / 27.11.2021, Dvůr Králové nad Labem
Na dvě hodiny uzavřela velmi vážná doprava nehoda v pátek 26. listopadu silnici I/33 u obce Trotina.

V pátek 26. listopadu došlo krátce po půl čtvrté odpoledne k vážné dopravní nehodě dvou osobních automobilů na silnici I. třídy poblíž Trotiny. Dle prvotních informací zatím z dosud nezjištěných příčin přejel řidič jednoho z vozidel do protisměru a následně došlo k čelnímu střetu. Osoby z vozidel bylo nutné vyprostit pomocí hydrauliky
Z důvodu zdravotního stavu řidičů nebylo možné provést dechovou zkoušku, a byl proto nařízen odběr krve.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS a přivolán byl i vrtulník. Pět osob bylo předáno do péče lékařů, z toho dvě děti. Mladší dítě bylo po příjezdu v bezvědomí, po 10minutovém oživování bylo v kritickém stavu transportováno do hradecké nemocnice. 

Veškeré okolnosti této nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj: policie.cz, fcb Bouračky kolem Miletína

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1054x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa
Mzdová účetní (JUTA, a.s.)Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí