Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Doprava

EDIT: Vysprávka zcela uzavřela objízdnou trasu

Redakce / 13.10.2020, Aktualizováno , Královédvorsko
Původně měla vysprávka objízdné trasy Heydukovy ulice přinést do Dvora semafory, nakonec je v úterý objízdná trasa zcela uzavřena z důvodu pokládky asfaltové vrstvy. Doprava je směřována do Heydukovy ulice.
 

Vysprávka objízdné trasy


Od neděle 11. října do středy 14. října mělo dojít k opravám objízdné trasy využívané během rekonstrukce Heydukovy ulice. Řidiči tak měli počítat s částečnou uzavírkou Raisovy a Sylvárovské ulice, a to v úseku od křižovatky s ulicí 28. října až po křižovatku s Heydukovou/Jaroměřskou ulicí, kdy provoz měl být řízen semafory.

V úterý 13. října 2020 se však tato objízdná trasa zcela uzavřela z důvodu pokládky asfaltové vrstvy. Zaměstnanci stavby odvádí dopravu z objízdné trasy přímo do Heydukovy ulice

Dle vyjádření města bude rekonstrukce Heydukovy ulice trvat ještě zhruba dva týdny. Otevření Krkonošské ulice

Zároveň přichází dobrá zpráva v podobě otevření několik měsíců zavřené Krkonošské ulice - výpadovky na Trutnov, která byla neprůjezdná z důvodu kompletní rekonstrukce. Od pondělí 12. října 2020 dojde k jejímu otevření pro veškerou dopravu, ovšem zatím v režimu předčasného užívání stavby. Změnu zaznamenají i cestující v autobusové dopravě, kdy od pondělí totiž začnou autobusy jezdit podle původních jízdních řádů. Dojde tak ke zrušení náhradní zastávky v Dukelské ulici.
Již nyní se však řidiči mohou těšit z plně vyspravené části objízdné trasy od Krkonošské směrem na Komárov, která se opravovala ve 2 etapách.

Na konci října bychom tak již mohli jezdit jak po opravené Krkonošské, tak Heydukově ulici. Jen doufáme, že volný pohyb osob nám bude za dva týdny umožněn a ne znemožněn díky dalším vládním nařízením.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: mudk.cz

Foto: Město Dvůr Králové 
Krkonošská ulice v galerii Ladislava Válek  - celá galerie zde
 

Související články
Lesní tunel mezi Kocbeří a Dvorem Králové ustoupí širší komunikaci
V pondělí 29. června 2020 se uzavře Heydukova ulice. Rekonstrukce potrvá téměř 3 měsíce
Heydukova ulice ve Dvoře Králové se otevře v pondělí 26. října 2020

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1913x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí