Vyhledej
Královédvorsko > Doprava

Noční dopravní akce Městské policie Dvůr Králové

Redakce / 27.02.2019, Královédvorsko
Ve večerních a nočních hodinách dne 26. února 2019 proběhla dopravní akce Městské policie Dvůr Králové n. (MPDK) Labem zaměřená na stání vozidel v protisměru, na chodnících a vegetaci.
 

Uvedené akce bude MPDK pravidelně opakovat, aby nedocházelo, díky zakázanému jednání řidičů, k vytváření překážek v dopravě a poškozování majetku města.

Jan Štípek 

ředitel MPDK

Zdroj: FB MPDK

FOTOGALERIE - Noční dopraví akce Městské policie

 

Související články
Parkování ve Dvoře Králové
Auta a parkování ve Dvoře Králové nad Labem
Psychicky nemocný muž skákal pod kola vozidel a následně fyzicky napadl strážníky městské policie

 
Vaše komentáře
Městského policajta není vidětParkující., 1.03.2019 07:07, Reagovat
V naší čtvrti jsem městského policajta ještě neviděl... Kdyby ano, musel by polovině zaparkovaným autům udělit pokutu.
Auta parkují tak, že na chodníku neprojdete (maminky s kočárky a malými dětmi kličkují po silnici), u baráku i 2-3 auta u jedné řadovky, že pak není kde zaparkovat... V ulici se jezdí slalom mezi auty.
Místo toho rozdávají pokuty jen v centru, kde je to víc vidět... Jednou jsem se divil, proč nemůžu stát u polikliniky, když je tam široká silnice a zákaz zastavení tam tenkrát ještě nebyl. Přitom u nás se takto stojí normálně a pruh je max ty 3 metry. Policajt se divil, kde to je, že to prý není možné, že oni by to prý nepřipustili... Od těch dob již uplynuly asi 4 roky a ještě u nás nebyli.
ránopan pracující, 27.02.2019 13:05, Reagovat
Chtělo by to projet ráno mezi 7. a 8. hodinou kolem obchodu v podharti. Denně tam stojí v protisměru, na chodníku či v křižovatce.
A stejné to bude i v jiných částech města.
bravo, 27.02.2019 10:17, Reagovat
Přes den se městští úředníci se zbraní bojí pěšky vydat po městě a řeřit tuto situaci? Dodali si odvahy a pořídili pár fotek v liduprázdných ulicích. Bravo
 
 
Přečteno 1630x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí