Vyhledej
Královédvorsko > Doprava

AKTUALIZACE: silnice ze Dvora Králové do Vítězné uzavřena kvůli nehodě

Řidička pod vlivem alkoholu, spolujezdec v pátrání.

Redakce / 3.04.2020, Aktualizováno , Vítězná
Po půlnoci se stala nehoda na silnici III. třídy mezi obcemi Dvůr Králové nad Labem a Vítězná. Jednadvacetiletá řidička osobního automobilu vyjela mimo komunikaci, kde havarovala do koryta potoka (Kacák). Řidička řídila pod vlivem alkoholu a po jejím spolujezdci je vyhlášeno pátrání v celém Shengenském prostoru.
 

FOTOGALERIE - Dopravní nehoda - auto v Kacáku

Hasiči vyprošťují během dne auto ze stráně (9:30 hod.), silnice, která je nyní objízdnou trasou na Trutnov, je uzavřená. Při cestě do Trutnova využijte nejlépe rovnou cestu přes Zboží, Kocbeře nebo Nemojov - Hájemství. Oprava silnice Vítězná - Kocbeře začne až v pondělí.

Zpráva od policistů:

V pátek 3. dubna 2020 krátce po půlnoci vyjela hlídka dopravních policistů k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici III. třídy mezi obcemi Dvůr Králové nad Labem a Vítězná. Jednadvacetiletá řidička osobního automobilu Škoda zřejmě nepřizpůsobila rychlost své jízdy a v pravotočivé zatáčce nejspíše dostala smyk. Vyjela mimo komunikaci, kde havarovala do koryta potoka, tam zůstalo vozidlo přetočené na střechu.

Řidička i spolujezdec byli předáni do péče lékařů. Policisté provedli u ženy opakovanou dechovou zkoušku, s pozitivním výsledkem 1,18 promile. A v hledáčku jim uvízl i spolujezdec, neboť zjistili, že po něm bylo v Schengenském informačním systému vyhlášeno pátrání a je na něj vydán příkaz k zatčení.

Veškeré okolnosti dopravní nehody jsou v šetření trutnovských dopravních policistů.

Jan Holan
Zdroj: policie.cz
Zdroj foto: Kuba Mach a Tomáš Ulvr - děkujeme!
 

Související články
Od pondělí 6. dubna se bude opravovat silnice z Komárova směrem ke Kocbeři

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 7091x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí