Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Akce

Férová snídaně

14.05.2022 09:00 - 11:00
zahrada gymnázia, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304

Férová snídaně opět pro širokou veřejnost
V letošním roce opět otvíráme brány do gymnaziální zahrady pro konání veřejného pikniku. Druhou květnovou sobotu se dopoledne po celé republice sejdou na rozličných místech lidé ke společnému posezení u „snídaně“ z produktů, které podporují férový obchod. K férové snídani se hodí domácí pečivo, produkty od místních farmářů, sladké pečivo s použitím fair trade surovin (kakao, cukr, čokoláda,..). Také kávu a čaj lze velmi dobře vybrat z kategorie fair trade. Vlastní výroba snídaňových pochutin je vítána.
Chcete-li se připojit, pak využijte prostor zahrady gymnázia 14.5. po 9.00 hodině. S sebou přibalte deku na sezení. Více na www.fairtrade.cz, www.ferovasnidane.cz, www.fairtrade.cz/fairtrade/co-je-fairtrade/

Vstupné: zdarma
Pořadatel:
Kontakt: blanka.hofmanova@gym-dk.cz

Více  Leták  
Datum zveřejnění: 25.04.2022

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.
11.10.2022 - Ve středu 12. října odpoledne bude probíhat údržba telefonní ústředny ve dvorské nemocnici. Může se tedy stát, že se tam v tuto dobu nebudete moc dovolat.
29.08.2022 - Na konci srpna navštívil Safari park letos již půl milióntý návštěvník.

Volná pracovní místa
Pracovník/ice v soc. službách (Domov důchodců)

Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí