Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Firmy v regionu > Auto moto

Autoškola NEUMANN vychovává řidiče už od roku 1990!

Redakce / 2.02.2018, Dvůr Králové nad Labem
V autoškole NEUMANN vás připraví nejen na řízení osobního auta, ale i nákladních aut, autobusů a motocyklů. Vyučují i tělesně postižené. Pomohou i "vybodovaným". Získáte zde povinná školení profesionálních řidičů. Výuka probíhá i s pomocí programů připravených přímo pro obyvatele regionu - místní křižovatky a nebezpečná místa. Vyzvednutí žáka v místě bydliště, velký výběr aut, ale i školitelů. Možnost zrychleného kurzu a řada dalších služeb
 

FOTOGALERIE - Autoškola NEUMANN vychovává řidiče už od roku 1990!

O autoškole NEUMANN

- Naše autoškola Vám nabízí kvalitní výuku a výcvik, délka výcviku bude přizpůsobena Vašim požadavkům a Vašim schopnostem.

- Řidičský průkaz pro tělesně postižené (ZTP) – Speciálně upravené vozidlo v automatu / ruční řízení / páka pod volantem / otočná sedačka / teorie v bezbariérové učebně

Kontakt:

Autoškola NEUMANN
Tyršova 646
54401
Dvůr Králové n.L.
IČO: 11152907
DIČ: CZ480308018

tel./fax: 499 624 409
mobil: 604 104 737
          603 709 201

e-mail: 
as-neumann@seznam.cz
mirekneumann@seznam.cz

Úřední hodiny v prostorách autoškoly: 
PO, ST, PÁ od 15:00 do 17:00 h.

Kurzy zde prošlo již přes 5.500 žáků

Internetové stránky
Facebook

- Neděláme ŘIDIČÁKY, učíme správné ovládání vozidel, pravidla provozu na silnicích, a také moderní a bezpečnou jízdu! (defenzivní způsob jízdy, h/l jízda, speed/defend )

- Pro skupinu "B" tzv. rychlokurs - místo normálních 6 - 8 týdnů zrychlený kurs k získání řidičského průkazu za 3-4 týdny

- Výuka teorie probíhá v učebně naší autoškoly, která je vybavena počítačovou sestavou (E-testy, výukové programy autoškol), audio video technikou včetně videoprojektoru s plátnem 180 cm.

- V jednotlivých lekcích teorie využíváme Výukové programy pro autoškoly, ale také projekty vytvořené námi speciálně na region Dvůr Králové a okolí (foto křižovatek, videa průjezdů nebezpečnými úseky atp.).

- Výcvik řízení s Vámi budou provádět zkušení učitelé s dlouholetou praxí - na moderních vozidlech, kde samozřejmostí výbavy vozidel je nejen servo posilovač řízení ale také klimatizace, kterou i vy rozhodně oceníte v letních měsících. 

- Přijedeme si pro Vás až k Vám domů a zase Vás odvezeme dle Vašeho přání. 

- Možnost výběru typu vozidla na kterém budete provádět výcvik i učitele, který s Vámi bude trpělivě snášet Vaše začátky řízení je samozřejmostí. 

- Nabídka pro "nemotorkáře": Váháte zda dělat jen na auto nebo sdružit výcvik současně i na motocykl? Zdarma Vám k výcviku sk. B dáme seznamovací jízdu s motocyklem, pak teprve se rozhodněte zda budeme pokračovat ve sdruženém výcviku A + B!

- Pro "bodující" řidiče - Zajištění tzv. odmazání bodů návštěvou akreditovaného střediska Bezpečné jízdy.

- Úspěšnost při závěrečných zkouškách v naší autoškole je 96 % !!! Neúspěšnou zkouškou Vás nezatratíme a připravíme Vás na opravnou zkoušku do 14 dnů, doplňující výcvik dle dohody s Vámi je samozřejmostí.

- Autoškola Vám nabízí všechny skupiny řidičského oprávnění:
Am, A1 , A om. , A neom. , B, BE , C , CE , D

AKREDITOVANÉ STŘEDISKO ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ 

Školení řidičů, kondiční jízdy, výuku defenzivní a bezpečné jízdy, škola smyku, pro Profi řidiče psychologická vyšetření.

AUTOTRENAŽÉR – MOTOTRENAŽÉR – HD KAMERA ve vozidle

- Možnost úhrady 
řidičského/Profesního oprávnění formou pravidelných splátek na 12-36 měsíců.

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 90x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kuchař (ZŠ Schulzovy sady)
Učitel (ZŠ Schulzovy sady)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí