Vyhledej
Královédvorsko > Firmy v regionu

Facebookovou soutěž o kávu a zákusek v Andělské kavárně vyhrála ...

Redakce / 4.05.2020, Královédvorsko
Před pár dny jsme vyhlásili soutěž o to, kdo pozná v naší galerii místních obchodníků fotku, u které jsme museli uměle dolepit tabulku se vzkazem. Přišlo nám téměř sto odpovědí! Výherce jsme vybírali tak dlouho, až jsme ho nakonec vylosovali :-)
 

FOTOGALERIE - Facebookovou soutěž o kávu a zákusek v Andělské kavárně vyhrála ...

FOTOGALERIE - Druhá várka obchodníků, z nichž mnozí otevřeli po více než měsíční pauze

FOTOGALERIE - Pomozte nám pomáhat: obchody v centru města se udrží jen díky vám. Podívejte, co vám místní obchodníci vzkazují

Obrovská většina z vás správně poznala, že jsme museli tabulku domontovat panu Torákovi - okna Salamander který sídlí v Havlíčkově ulici. Děkujeme všem za účast v soutěži, moc nás potěšilo, že stáel je důvod na náměstí TGM k obchodníkům zajít. Nad výběrem výherce s nejmilejším a nejvíce povzbuzujícím komentářem jsme přemýšleli tak dlouho, až jsme nakonec výherce vylosovali: stala se jím maturantka Adéla Čápová, která si z obchodníků vybrala takto: 

"Nejraději chodím právě do Andělské kavárny. Je to skvělý relax a místo, kde můžu s kamarádkami na chvíli vydechnout od školy, kterou právě v DK studuji. Výhru bych využila jako odměnu za maturitu, která mě letos čeká. S přáním pěkného svátečního dne." 

Další reakce našich čtenářů na naši soutěž a fotogalerii obchodníků:


"Jako dvoračka využívám většinu místních obchodníků, možná bych vyzdvihla Sluníčko v Palackého ulici, velmi ochotná a milá paní majitelka a její voňavá nabídka zboží" 

"S dcerami chodíme Andělské cukrárny na vynikající zmrzku. Oblečení ráda nakupuji v PLETAPu. Dcery zase rády navštěvují hračkárnu." 

"Nejvíce miluji obchod Sluníčko, už jen tam vejít je aromaterapie, milá obsluha a skvělé inspirace na dárky když už člověku dojdou nápady."

"Nejraději chodím do Andělské kavárny, je zde příjemné prostředí a výborné zákusky."  

"Nejraději chodím do prodejny Wolf. Jsou tam příjemné prodavačky a podporuji české výrobky a malé obchůdky."

"Nejraději chodím nakupovat k paní Fischerové do Biomarketu, protože má srdce na dlani a je prostě úžasná. Mňamkám zdar a ať vyhraje ten nejlepší!"  

"Nejraději chodím do obchůdku Sluníčko pro čaj a kávu a někdy dětem pro pralinky. "

"Rád chodím do Malis ve Strži, dobré, čerstvé, bez obalu... MŇAM"
Další podpora podnikatelů v regionu na www.kralovedvorsko.cz


Víme, že podnikatelé to v dnešní době nemají snadné - však sami podnikáme.

Celý nápad s fotografiemi obchodů měl obrovský úspěch, a proto v příštím týdnu připravíme v souvislosti s dalším uvolňováním opatření něco podobného i pro doposud zavřené služby (kadeřnictví, kosmetika, salóny, masáže). 
Bohužel však není v našich silách vás všechny obejít osobně, proto všechny zájemce prosíme, aby nám zaslali sami o sobě informace přes webové rozhraní (jednoduché jako e-mail):

Přihlášené firmy budeme kontaktovat a spustíme další společnou propagaci. 

Zpracovanou prezentaci každé firmy navíc následně do srpna 2020 ZCELA ZDARMA zveřejníme v našem aktualizovaném ADRESÁŘI FIREM ZDE:
https://www.kralovedvorsko.cz/nakupy-v-regionu/ (pokud už tam jste, tak jen napište e-mail na: info@kralovedvorsko.cz, předmět: podpora podnikatele).

Tato nabídka platí pro všechny místní firmy, které nám svoji prezentaci přes odkaz pošlou - místní obchody, řemeslníky, podnikatele. Pokud si nevíte rady, zavolejte nám (602 308 878).

Podpora pro nás

Pokud chcete podpořit nás, můžete si u nás zaplatit jakoukoliv formu prezentace, včetně tvorby videa, článků, fotografií či správy sociálních sítí. Pokud nás chcete podpořit jako čtenář, napište nám na info@kralovedvorsko.cz.


Kateřina Sekyrková
Jan Holan
provozovatelé portálu kralovedvorsko.cz


 

Související články
2. kolo výzvy Pomozte nám pomáhat: obchody v centru města se udrží jen díky vám. Podívejte, co vám místní obchodníci vzkazují

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 956x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Technik PC / periférií (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí
5.01.2019 09:00 - 31.12.2020 17:00
Expozice textilního tisku (stálá výstava)
1.09.2020 - 30.11.2020
Kamarádka knihovna
19.09.2020 09:00 - 22.11.2020 17:00
Příběh jednoho města (výstava)
26.09.2020 - 25.10.2020
Severské fragmenty (výstava)