Vyhledej
Královédvorsko > Firmy v regionu

Malé připomenutí a zároveň velké poděkování

Redakce, / 29.12.2017, Dvůr Králové nad Labem
Spousta pánů, ale i dam ze Dvora Králové i okolí navštěvuje nebo, alespoň zaslechli něco o panském holičství, kde už přes 50 let pracují dvě dámy a to paní Eva Martínková a Věra Novotná.
 

Svému řemeslu se věnovaly již od svého vyučení a to nejprve jako zaměstnankyně Družstva Hygie a od června 1992 již jako samostatné živnostnice. Tyto dámy stříhaly pány a dámy nejen z našeho města, ale sjížděli se k nim i klienti z celého okolí. 

Touto cestou bychom jim chtěli velice poděkovat za jejich práci, protože tyto dámy jsou další z těch řemeslníků, kteří se rozhodli odejít do svého zaslouženého důchodu.

Kdo z Vás by chtěl vidět jejich letitý fortel naživo, nebo se dát ostříhat, má poslední možnost a to dnes 29. 12. 2017 do 12 hodin v holičství u lázní (uhelné sklady u kruhové křižovatky se surikatami). 

Holičství bude dále fungovat, zbylé dvě kadeřnice již však budou mít změněnou otevírací dobu.

Radmila Tomanová

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1979x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí