Vyhledej
Královédvorsko > Firmy v regionu

Naše redakce si nadělila vánoční dárek v předstihu - superrychlé internetové připojení od firmy FrödeNet

Redakce / 20.12.2019
Lidé se nás ptají, jaké využíváme připojení na internet, když máme tak datově náročnou práci. Chtějí doporučení, chtějí řešení. Mají pravdu - samotná správa webu je datově náročná, ale většinu dat nám sežerou videa, kterých nyní děláme i několik týdně.
 
Výroba videí není jen o natáčení mobilem či kamerou. Například výsledné dvouminutové reportáži předchází střih i hodinového záznamu. Výjimkou není ani zpracování více než hodinových záznamů z vystoupení či sportovních soutěží. Po časově i odborně náročném střihu následuje několik kol korektur a úprav včetně výroby titulků. Hotové video po schválení nahráváme nejen na youtube, ale také na Facebook ke crosspostování a sdílení na všechny naše a spolupracující FB stránky a skupiny. Kvalitní a takřka neomezené připojení k internetu je proto pro nás naprosto zásadní.

Rychlost připojení

Firma FrödeNet.cz nám nyní vysokorychlostní připojení, které je pro nahrávání a sdílení videí nezbytností, zajistila. A to jak ve sdílené kanceláři v Palackého ulici, tak i v kanceláři domácí. FrödeNet.cz jako jediný komerční poskytovatel internetu na Královédvorsku nabízí připojení ke světu optickou páteřní linkou s rychlostí  1 Gbit/s. Do našich kanceláří zajistila internet s rychlostí  350 Mbit/s, a to moderní bezdrátovou technikou, pracující na frekvenci 80 Ghz.

Vánoční dárek - pohádky bez hádek
Pokud jste již nyní zákazníky firmy FrödeNet.cz a přejdete během vánoc ze základních tarifů PREMIUM (299 Kč/měsíc) na PREMIUM+TV (399 Kč/měsíc), nebo na PERFEKT (599 Kč/měsíc), bude vám navýšení ceny fakturováno až od února 2020. Pokud ještě nejste připojeni k internetu firmou FrödeNet.cz, lze si instalaci připojení ihned objednat na telefonu

  735 088 880  

A i vy se můžete těšit na vánoční a silvestrovský pohádkový maraton bez výpadků a bez hádek o ovladač televize. 

Firma FrödeNet.cz připojuje zákazníky k internetu a internetové televizi ve všech obcích Královéhradeckého kraje.

Martin Fröde
majitel firmy, síťový specialista
info@frode.cz
735 088 880

Adresa kanceláře:
přízemí v budově polikliniky
Preslova 449
Dvůr Králové nad Labem
544 01

Televizi? Jedině chytrou!

Rychlý internet nemá využití jen pracovní: s připojením od FrödeNet.cz přichází i příležitost vyzkoušet chytrou televizi, která přináší nové možnosti pro celou rodinu. Jedná se o:

 - 75 programů v základu a až 150 v plné nabídce
 - až 7 dní zpětného sledování programu
 - každý pořad, ke kterému přijdete později, si můžete ihned pustit od začátku
 - funkce pozastavení při cestě do kuchyně pro brambůrky
 - nahrávání oblíbených pořadů
 - funkce "nahraj seriál", kdy si systém pohlídá, kdy požadovaný seriál poběží a včas spustí nahrávání
 - jakoukoliv z cca 50 dostupných stanic můžete sledovat nejen na televizi, ale také na počítači, tabletu, notebooku či telefonu.

Rozdělení internetu mezi členy rodiny

Určitě se ptáte, kolik přístrojů v rodině nebo práci zvládne jedno připojení a jestli lze u vybraných průtok dat na určitou dobu zcela vypnout: ano, vše lze zařídit!
FrödeNet.cz nabízí užitečnou funkci, která každému přístroji připojenému k internetu přiřadí priority, povolenou rychlost, omezí případně dobu připojení nebo povolí jen určité hodiny. 

Jan Holan


 

Související články
FrödeNet - poskytovatel internetového připojení
Související odkazy
www.frodenet.cz
 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 952x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí
26.02.2020 09:00 - 27.02.2020 16:00
Textilní dílna
26.02.2020 19:00 - 27.02.2020 19:00
Fantasy Island - horor USA