Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Firmy v regionu

Podzimní ateliérové dny módní návrhářky Kateřiny Hornychové-Baliharové v Doubravici se blíží. Nepropásněte je!

Redakce / 13.09.2016, Doubravice
Exkluzivní módní kousky Kateřiny Hornychové-Baliharové již čekají v jejím doubravickém ateliéru na nové majitelky. Od pondělí do středy 26.-28. září 2016 (svátek!), vždy od 9 do 19 hod. v Doubravici č. p. 177. Předběhněte malobchody a pořidťe si jedinečné oblečení obarvené, pomalované, střižené a ušité šikovnými českými ručičkami.
 

FOTOGALERIE - Módní kolekce podzim-zima 2016 Kateřina Hornychová Baliharová

Svou velikostí je sice doubravický ateliér Kateřiny Hornychové-Baliharové skromný, ale na tři dny otevře své brány a nabídne klidnou atmosféru rodinného podniku. K zakoupení bude nová kolekce pro podzim a zimu ve velikostech S - XXL, která vznikla kombinacemi úpletů, svetrovin a tkanin. NavPozvánka na ateliérové dny - podzim 2016íc každý kousek kolekce je model se zárukou exkluzivity. Už nikdy se ve stejném provedení neobjeví.

„Moc se na ty dny strávené se svými zákaznicemi těším. Podzimní a zimní kolekce je již ve fázi dodělávání. Nejsem obchodní dům, výběr modelů z mé kolekce probíhá v klidné atmosféře prohřáté čajem, voňavou kávou a dobrou náladou. Věrné zákaznice se již hlásí, že přijedou. Některé si dokonce berou dovolenou - váží sem cestu i z Uherského Hradiště”, popisuje průběh ateliérových dnů doubravická návrhářka a malířka, kterou vám přiblíží i tento rozhovor. 

V aktuální kolekci najdete některé stále oblíbené střihy, ale i střihy nové. Novinkou jsou také nejrůznějsí textilní aplikace a malby. Vznikla tak jedinečná trika, tuniky, mikiny, kabátky a jubky, šaty a šatovky, sukně, kalhoty, polosvetříky a neposlední řadě podzimní kabáty vyteplené flaušem. 

Kateřina Hornychová-Baliharová však v létě kromě módní kolekce stihla ještě vymalovat svými veselými obrázky místnost jedné z hradeckých školek a ilustrovala knihu pověstí z našeho regionu Zvič naslouchá příběhům. Tuto knihu připravuje Městská knihovna Slavoj ve Dvoře Králové a její křest proběhne ve čtvrtek 29. září v 17 hod. v knihovně Slavoj. Součástí knihy bude také CD s písničkami obsahově vázanými k místním pověstem.


Kateřina Sekyrková

 

Související články
Kateřina Hornychová Baliharová zve veřejnost do svého ateliéru v Doubravici
Prodejní ateliérové dny dámské ručně malované módy - Doubravice 26.-29. dubna 2017

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2501x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí