Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Firmy v regionu > Řemesla

Topenáři Jiří Klejšmíd

Redakce / 12.03.2017, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Firma ze Dvora Králové zabývající se veškerou problematikou týkající se topení, topenářských prací a inovací. Řadu let poskytuje komplexní služby v oblasti otopných systémů a rozvodu plynu. Působí zejména v celém regionu východních Čech.
 

Nabízené služby

Topenáři firmy Jiří Klejšmíd najdou optimální řešení jak z hlediska fungování otopného systému, tak i z hlediska pořizovacích a provozních nákladů. Kromě topenářství nabízíme i další služby. Patří mezi ně prodej, instalace a servis plynových kotlů, dále návrhy a montáže plynových rozvodů, solárních systémů a tepelných čerpadel. Firma zastupuje značky VIESSMANN, DAKON. A to vše v regionu Dvůr Králové a východních Čech.

Montážní a topenářské práce

Od jednoho radiátoru až po celý otopný systém - rozvody topení provádíme z měděného nebo ocelového potrubí. Pokud nechcete, aby váš interiér kazily radiátory, lze tento problém vyřešit podlahovým vytápěním. Jako zdroj tepla lze vybrat kotel, tepelné čerpadlo nebo solární panely.

Rozvody plynu a plynařské práce

Plyn Vám zavedeme od Vaší HUPky (hlavní uzávěr plynu) na hranici pozemku až k plynovému spotřebiči v domě. K zhotovení plynových rozvodů a plynové přípojky je nutný projekt. Ten jsme schopni Vám také kompletně zajistit a zprostředkovat.  Zařídíme Vám i potřebnou revizi plynu, na základě které Vám plynárny dají plynoměr.

Tepelná technika - kotle

Většina otopných systému potřebuje ke svému fungování tepelný kotel. Nabízíme kotle elektrické, plynové i kotle na tuhá paliva značek VIESSMANN a DAKON. U obou těchto značek máme obchodní zastoupení a zajišťujeme veškerý záruční i pozáruční servis.

Solární systémy

Nabízíme a doporučujeme solární systémy značky VIESSMANN pro jejich vynikající kvalitu. Zárukou vysoké provozní bezpečnosti a dlouhé životnosti je použití antikorozních materiálů. Jedná se o ušlechtilou ocel, hliník, měď a speciální solární sklo. 

Tepelná čerpadla

Tento způsob vytápění patří mezi velmi ekonomický a ekologický. Ceny energií stále stoupají a vzhledem k tomu také narůstá poptávka po tepelných čerpadlech, které jsou na vzdory cenám za energie stále výhodné. Tepelná čerpadla využívají jako zdroj energie teplotu vody, vzduchu nebo země, podle možností podle možností v dané lokalitě. Pomůžeme Vám s kompletním projektem otopných systému i s kompletní montáží.

Tvorba projektu a měření úniku tepla

Pro Váš nový topný systém, nebo rekonstrukci stávajícího, provedeme měření tepelných ztrát a následný výpočet tepelných ztrát. Na základě toho připravíme návrh optimálního řešení a vypracujeme projektovou dokumentaci. Dále zhotovíme cenovou nabídku dle Vámi dodané projektové dokumentace nebo projekt zařídíme za Vás.

Zjištění současného stavu, návrhy

Rádi Vám poskytneme veškeré informace o možnostech současných technologií, včetně ekologických způsobů vytápění. Můžete si prohlédnout vzorky prodávaných kotlů a prostudovat materiály, případně si je odnést domů. 

Lze sjednat návštěvu našeho technika přímo u Vás k optimálnímu posouzení situace a převzetí podkladů pro zpracování návrhu nebo projektu.

Otevírací doba:

Po - Pá : 8:00 - 16:30

Kontakt:

Jiří Klejšmíd
Palackého 113
544 01   Dvůr Králové nad Labem
Telefon: 499 620 626, 603 868 404, 736 640 121
E-mail: 
web: www.topeni-klejsmid.com  

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 6955x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí
5.01.2019 09:00 - 31.12.2020 17:00
Expozice textilního tisku (stálá výstava)
9.11.2020 10:00 - 13.12.2020 00:00
Nostalgické Vánoce 2020