Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Firmy v regionu > Restaurace

Steak restaurant U Slunce vytvořil nový systém pro objednávání jídel!

Redakce / 13.04.2020
Současná situace je pro restaurace složitá a každá se snaží co možná nejvíce zjednodušit zákazníkům přístup ke své nabídce. Steak restaurant U Slunce za to vzal pořádně a z gruntu předělal svoje internetové stránky.
 

FOTOGALERIE - Steak restaurant U SLUNCE

Součástí je nejen zcela nová grafika, ale hlavně možnost objednat si jídlo kliknutím na košík hned vedle aktuální nabídky na stránkách restaurace! A to není vše, u každého jídla si můžete zaškrtnout i rozšíření o další pochoutky, jako jsou hranolky, salát, sázená vajíčka, nebo větší porce masa. Vaří se celý týden včetně víkendů. 

JÍDLO

Nejvíce se prý objednávají jedinečné burgery, saláty, italské těstoviny, gnochi, XXL hotdogy s klobásou, či párkem. Přes týden se vždy vaří jedno tradiční hotové jídlo a 2 polévky. Vyhlášené místní steaky se bohužel tímto způsobem objednávat nedají, protože při přepravě nelze dodržet požadovanou kvalitu.

NÁPOJE

Objednat si můžete nejen jídlo, ale také klasické nápoje z aktuální nabídky a to včetně piva Bernard a to v alkoholové i free švestkové verzi :-) Když půjdete okolo a zaklepete na okénko, tak vám udělají i našlehané kafe latte nebo jiné do kelímku s víčkem.

PEČIVO

Absolutní novinkou v rozvozové nabídce restaurace je i pečivo z Kohoutovské pekárny Roland. Vybrat si můžete i tradiční velikonoční mazance a beránky. A po velikonocích nastoupí i tradiční chléb, rohlíky, vyhlášený tvarohový, či borůvkový košíček, nebo biskupský chlebíček. Takže s objednávkou oběda máte vyřešenu i svačinu a večeři a nebo snídani na druhý den.

OBJEDNÁVKY

Steak restaurant U Slunce šlape denně od 11 až do 21 hodin! Objednat si jídlo tedy můžete třeba hned :-) V Eshopu se vždy v 11 hodin u jídel ukáží košíčky a zákazníci si mohou objednávat. Rozvoz po Dvoře Králové je zcela zdarma. Po okolí do 10 km je rozvoz zdarma u objednávek v celkové ceně nad 250 Kč. Jídlo si lze vyzvednout i osobně.

TELEFON A PLATBA


Pokud vám nakupování na e-shopu není zrovna po chuti, tak můžete úplně klidně zavolat třeba hned i na telefon  775 555 007 a vaši objednávku si zapíší také :-) Jídlo lze zaplatiti hotově i pomocí platebního terminálu, který má každý z řidičů u sebe. Možností je rovněž předplatit si nějaký obnos převodem na účet na základě vystavené faktury. Podpořit steak restaurant U Slunce můžete nyní i na portále Zachraňhospodu.cz

Připomeňte si naši reportáž z doby kdy se restaurace otevírala:
 

Související články
Ve Dvoře Králové je znovu otevřena oblíbená restaurace, nyní pod názvem Steak restaurant U SLUNCE. Podívejte se na videoreportáž o novinkách!
Související odkazy
Web restaurace
 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 561x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí