Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Co se děje > společenské akce

Silver cup vyhrál Aleš Němeček a stanovil nový rekord. Podívejte se na dokument z celé akce

Redakce / 26.08.2020
Aleš Němeček si to zkušeně pohlídal všechny soupeře a stanovil nový rekord Silver Cupu časem 37:22. Do článku je doplněno video a také galerie fotografií z dronu firmy Avatech. Děkujeme
 
Video natočil Jiří Horák:


Druhé místo vybojoval ultramaratonec Tomáš Hak a třetí byl Dušan Paťava. Nejrychlejším jezdcem se stal Fána "Závora" Nedvídek, který uplatnil své časovkářské zkušenosti a k Silverovi dojel za 15 minut. Všechny šokoval Petr Mrázek, jako jediný vypil pět Krakonošů za méně než 20 minut a zcela zaslouženě tuto disciplínu opanoval.

Letos jelo o jednoho závodníka více, než loni. Loňský vítěz Pavel Bořek neobhajoval, protože přestoupil na elektrokola a nebyla pro něho vypsána kategorie. V cíli se ujal funkce ceremoniáře a dekoroval vítěze :-)

Generálním partnerem 2. ročníku byl Art Hostel Penzion Za Vodou. Sponzory jsou Pivovar Krakonoš, Jarda Kotěra Kovář, Pro-Doma Stavebniny, Allmo-profil, Logo-nářadí stroje.

Silver cup

Unikátního dvojboj v pití piva a jízdě na kole Silver Cup. Start je na náměstí T. G. Masaryka ve Dvoře Králové nad Labem, registrace probíhá pouze na místě v den závodu od 13 hodin.   Startovné: 200 korun (v ceně je pět soutěžních piv). Cíl: hostinec U Šulců v Záboří (část obce Vítězná). Zvítězí účastník, který na jakémkoliv kole bez elektropohonu přijede libovolnou trasou do cíle a nejrychleji vypije pět piv. Závod je určený pouze pro starší 18 let. Vítěz získá poukaz na deset piv, tři nejlepší obdrží medaili.

ŽIVÝ PŘENOS STARTU ZÁVODU:

FOTOGALERIE - Silver cup vyhrál Aleš Němeček a stanovil nový rekord. Podívejte se na dokument z celé akce

FOTOGALERIE - Silver cup vyhrál Aleš Němeček a stanovil nový rekord

 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
 
 
Přečteno 2278x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí