Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Názory/komentáře > Jan Bém

Odpověď na výzvu ředitele Technických služeb ve Dvoře Králové

Redakce / 19.09.2020, Dvůr Králové nad Labem
Na čtvrtečním jednání zastupitelstva města nám při projednávání práce Technických služeb města (Tsm) ředitel Ing. Jan Horsák na kritiku jeho práce mimo jiné sdělil, že jestli to umí někdo lepši než on, ať to ukáže.
 

Parafráze. 

Pane řediteli, já hozenou rukavici pomyslně zdvíhám a jsem připraven se funkce ředitele ujmout. A předvedu Vám, jak by se měly Tsm řídit, a že za poskytované finanční prostředky lze odvádět velmi dobrou práci. Co je nutné k této výměně nejdříve provést, je Vám jasné. Ať se zde nepíše, že jen kritizuji. Rád přiložím ruku k dílu. Já jsem připraven.

Na dobrém fungování jakékoliv firmy není nutné hledat nic světoborného. Stačí dodržovat princip osobní odpovědnosti každého jednotlivce za svěřenou činnost. A tím myslím ředitelem počínaje a posledním pracovníkem konče. A je mně jedno, zda by zůstaly jako příspěvková organizace či obchodní společnost.  

Jan Bém 

zastupitel (ODS) 

 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
 
 
Přečteno 2841x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí