Vyhledej
Královédvorsko > Krimi

Dvě dopravní nehody komplikovaly dopravu ve středu 14. března u Hořic a Lázní Bělohrad

anonymně / 15.03.2018, Jičínsko a Český ráj
Jedno vozidlo zřejmě nepřizpůsobilo rychlost a vlétlo do náletových dřevin, druhé vozidlo u Hořic přejelo do protisměru a narazilo do nákladního vozu. V obou případech se naštěstí dechovou zkouškou alkohol neprokázal.
Vozidlo vylétlo ze silnice a skončilo v náletových dřevinách

Ve středu 14. března krátce po šestnácté hodině došlo na silnici II. třídy u Dolního Javoří ve směru od obce Lázně Bělohrad - Horní Nová Ves na Novou Paku k dopravní nehodě. Devětačtyřicetiletý řidič motorového vozidla Škoda Felicia v daném úseku zřejmě nepřizpůsobil rychlost svého vozidla, kdy v levotočivé zatáčce sjel ze srázu mimo silnici a havaroval. Při dopravní nehodě utrpěl řidič blíže nespecifikované zranění, které si vyžádalo převoz do Oblastní nemocnice v Jičíně. Vliv alkoholu policisté na místě vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Celková škoda je předběžně vyčíslena na hodnotu pět tisíc korun.
Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího
šetření jičínských dopravních policistů.Střet osobního s nákladním automobilem

Ve středu 14. března kolem páté hodiny odpolední došlo na úseku silnice I/35 v katastru obce Bílsko u Hořic k dopravní nehodě. Jednašedesátiletý řidič motorového vozidla Kia Sorento jedoucí ve směru od Jičína na Hořice se v daném úseku zřejmě plně nevěnoval řízení svého vozidla a přejel do protisměru. Zde se levou přední částí vozidla střetl s nákladním vozidlem Scania s návěsem, které v tu dobu řídil čtyřicetiletý muž. Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Policisté na místě provedenými dechovými zkouškami vyloučili požití alkoholu u obou zúčastněných řidičů. Celková škoda je předběžně vyčíslena na hodnotu přesahující 160 tisíc korun.

zdroj: policie.cz

Související články
Provinilec si bez svolení majitele přivlastnil nákladní přívěs
Řidič pod vlivem tvrdých drog ujížděl policistům. Za dva dny ho chytili pod vlivem znovu!
Zloděj ukradl z kostela v Prosečné historický hodinový strojek
Drzost zlodějů v dnešní době nezná mezí
Střet nákladního automobilu s cyklistkou u Lázní Bělohrad si vyžádal zranění
Vaše komentáře

Přečteno 339x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí