Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

Králíci i řidič vyvázli bez zranění, řidička z další nehody skončila se zraněním v nemocnici

Redakce / 12.03.2021, Zlatá Olešnice - Trutnovsko a Úpicko
Hned 2 nehody způsobené sněhem se staly pod Krkonošemi. Jedna v Trutnově, druhá ve Zlaté Olešnici.

FOTOGALERIE - Králíci i řidič vyvázli bez zranění, řidička z další nehody skončila se zraněním v nemocnici

Auto zastavila králíkárna. Jízdu na zasněžené silnici v Trutnově nezvládl včera 11.3. v 15.30 řidič osobního vozidla značky VW Touran. V městské části Bohuslavice 54letý řidič dostal smyk, vyjel mimo komunikaci, kde se ve srázu přetočil přes střechu, prorazil oplocení domu a narazil do dřevěné králíkárny. Muž i králíci vyvázli bez zranění. Policisté u řidiče vyloučili alkohol dechovou zkouškou a technickou závadu, jako příčinu nehody, nezjistili. Na vozidle odhadli škodu na 60 tisíc a na plotu a králíkárně na 15 tisíc korun. Nehodu na místě vyřešili udělením pokuty.

v pátek ráno v 6.30 se stala na silnici I/16 v katastru obce Zlatá Olešnice havárie osobního vozidla značky Citroen. K nehodě pravděpodobně došlo tak, že 26letá řidička nepřizpůsobila rychlost jízdy zledovatělému povrchu silnice. Při průjezdu levotočivé zatáčky dostala smyk, vyjela vlevo mimo komunikaci, kde se zřítila ze svahu do koryta potoka. Vozidlo se při pádu přetočilo a skončilo částečně na boku a částečně na střeše. Žena, která zůstala ve vozidle zaklíněná a hasiči ji museli vyprostit, utrpěla blíže nespecifikované zranění, s kterým byla letecky transportována do nemocnice, kde ji byl nařízen odběr krve.
Policisté na autě odhadli škodu na 60 tisíc korun. Z důvodu závad, zadrželi u vozidla osvědčení o registraci. Zpočátku byla komunikace zcela uzavřená, přibližně po hodině byl provoz řízen kyvadlově. Po třech hodinách byl provoz zcela obnoven.
Přesná příčina nehody je v šetření trutnovských policistů.

Policie ČR

Související články
Loupež ve Dvoře Králové nad Labem
Vaše komentáře

Přečteno 1945x
 
Hodnocení článku:
25.11.2021 - Starosta města Trutnov Ivan Adamec odstupuje z pozice starosty. Bude se naplno věnovat funkci poslance a nově i roli předsedy hospodářského výboru PSP ČR.
02.11.2021 - Týden duchů ve Dvoře Králové, který se konal na konci října, navštívilo přes 24 tisíc lidí. V tomto týdnu dosáhla letošní návštěvnost dvorské zoo hranice půl milionu návštěvníků.

Volná pracovní místa
Sociální pracovník (Domov důchodců)Kalendář akcí