Vyhledej
Královédvorsko > Krimi

Nedělní klid se nekoná! (Ne)souhlasíte? Hlasujte v anketě a vyhrajte robotický vysavač!

Redakce, / 8.07.2015, Dvůr Králové nad Labem
Hlasování již jen do tohoto ČTVRTKA! Hlasujte a vyhrajte robotický vysavač! Zastupitelstvo Dvora Králové n. L. na své poslední schůzi NESCHVÁLILO vyhlášku o klidu v neděli a o svátcích.
 

Bohužel to znamená, že využívání cirkulárek, motorových pil, sekaček na trávu, vrtaček, či pouštění hlasité hudby, dostává zelenou. Klid, na který byli lidé po generace o nedělích zvyklí, se nekoná. Je nám to líto a proto jsme se rozhodli vážně zjistit, jak se na tento problém skutečně dívají občané našeho města. Zda s vyhláškou absolutně nesouhlasí, souhlasí, nebo by byli pro nějaké slušné kompromisní řešení. 

DOTAZNÍK PROSÍME VYPLŇTE ZDE 

 

A abychom vás - respondenty - motivovali, oslovili jsme královédvorský internetový obchod AZ TECHNIKA se zahradní technikou, domácími spotřebiči, nářadím a prvky pro dětská hřiště, zda by dotazník nepodpořila. Firmě se nápad velmi líbil a rozhodla se věnovat jednomu z Vás úžasnou cenu - robotický vysavač OTTORO-S v ceně 6 290 Kč!

Přidáváme tedy do dotazníku i soutěžní otázku, a kdo bude nejblíže správné odpovědi, ten (ta) vyhrává tento úžasný stroj! Rozhodně tak cena není atraktivní jen pro zahrádkáře, jak by se mohlo ze zaměření obchodu na první pohled zdáT:-). Dotazník každý prosíme vyplňte pouze 1x. Každý e-mail se může být ve slosování také jen jednou.

DOTAZNÍK PROSÍME VYPLŇTE ZDE

Firmu AZ technika jsme zde představovali již dříve v tomto článku.

 

Související články
Noční klid ve Dvoře Králové je i letos řešen aktualizací obecné vyhlášky

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 41x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí