')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Nedělní klid se nekoná! (Ne)souhlasíte? Hlasujte v anketě a vyhrajte robotický vysavač!

Redakce, / 8.07.2015, Dvůr Králové nad Labem
Hlasování již jen do tohoto ČTVRTKA! Hlasujte a vyhrajte robotický vysavač! Zastupitelstvo Dvora Králové n. L. na své poslední schůzi NESCHVÁLILO vyhlášku o klidu v neděli a o svátcích.
 

Bohužel to znamená, že využívání cirkulárek, motorových pil, sekaček na trávu, vrtaček, či pouštění hlasité hudby, dostává zelenou. Klid, na který byli lidé po generace o nedělích zvyklí, se nekoná. Je nám to líto a proto jsme se rozhodli vážně zjistit, jak se na tento problém skutečně dívají občané našeho města. Zda s vyhláškou absolutně nesouhlasí, souhlasí, nebo by byli pro nějaké slušné kompromisní řešení. 

DOTAZNÍK PROSÍME VYPLŇTE ZDE 

 

A abychom vás - respondenty - motivovali, oslovili jsme královédvorský internetový obchod AZ TECHNIKA se zahradní technikou, domácími spotřebiči, nářadím a prvky pro dětská hřiště, zda by dotazník nepodpořila. Firmě se nápad velmi líbil a rozhodla se věnovat jednomu z Vás úžasnou cenu - robotický vysavač OTTORO-S v ceně 6 290 Kč!

Přidáváme tedy do dotazníku i soutěžní otázku, a kdo bude nejblíže správné odpovědi, ten (ta) vyhrává tento úžasný stroj! Rozhodně tak cena není atraktivní jen pro zahrádkáře, jak by se mohlo ze zaměření obchodu na první pohled zdáT:-). Dotazník každý prosíme vyplňte pouze 1x. Každý e-mail se může být ve slosování také jen jednou.

DOTAZNÍK PROSÍME VYPLŇTE ZDE

Firmu AZ technika jsme zde představovali již dříve v tomto článku.

 

Související články
Noční klid ve Dvoře Králové je i letos řešen aktualizací obecné vyhlášky

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 31x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí