Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Neznámý vandal poškodil bazén na Tyršově koupališti

anonymně / 19.09.2018, Královédvorsko
V těchto dnech policisté šetří případ poškození těsnící plachty a unik vody z plaveckého bazénu na Tyršově koupališti ve Dvoře Králové. Dosud neznámý výtečník do něj měl totiž hodit betonový květináč o hmotnosti 150 kg.
 
Zprvu se celá věc mohla zdát jako nějaká klukovina. Po vytažení květináče a bližší prohlídce bazénu však vyšlo najevo, že vniklá škoda přesáhne 5 tisíc korun. 
Policisté proto zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci, za který pachateli či pachatelům může hrozit až jeden rok vězení.

Dle vyjádření ředitele Technických služeb města Dvůr Králové pana Horsáka, se událost stala ze čtvrtka na pátek. Nyní se bazén vypouští a příští týden přijede servisní firma, která zjistí rozsah nutných oprav. 

V době, kdy návstěvníci koupaliště volají po opravě rekreačního bazénu tak dochází k opravě bazénu plaveckého, který se rekonstruoval před více než 13 lety. Rozsah oprav bude záležet na případném poškození spodního betonu a aktuálního stavu fólie na celém dnu. 

Kateřina Sekyrková
Zdroj: Policie.cz
 

Související články
Tyršovo koupaliště končí sezonu 2. září 2018. Okolní koupaliště také, ačkoliv mají vyhřívané bazény
Opuštěné koupaliště
Vandal v noci z neděle na pondělí řádil ve Dvoře Králové nad Labem

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 3266x
 
 
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí