Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Pachatel zadržen na místě činu

anonymně / 7.06.2018, Nová Paka - Jičínsko a Český ráj
V úterý 5. června kolem půl druhé odpoledne přijali policisté z obvodního oddělení v Nové Pace oznámení o možném vloupání do jednoho z místních domů v obci Ústí u Staré Paky.
 

Sedmadvacetiletý hříšník měl vylomit vstupní dveře a následně vstoupit do objektu. Další jeho případnou protiprávní snahu ukončila policejní hlídka, která provinilce zadržela. Nevítaný host tak ani nestačil z domu nic odcizit. Celková škoda na poškozených vstupních dveří je předběžně odhadnuta na jeden tisíc korun.

Muž se tak měl dopustit přečinu krádež, za což mu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.


Zdroj: Policie.cz

 

Související články
Senior z Nové Paky přišel o své úspory
Muži v Hořicích měli slovně i fyzicky zaútočit nejen na strážníky městské policie

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 46x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí