Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

Pod Výšinkou se stala smrtelná dopravní nehoda. Nepřežil motorkář

Redakce / 31.05.2017, Hajnice - Trutnovsko a Úpicko
K tragické dopravní nehodě čtyřiačtyřicetiletého motorkáře došlo v úterý po 14. hodině na silnici I. třídy nedaleko Nového Rokytníka na odbočce na Studenec. Motorkář zahynul pod přívěsem nákladního vozidla. Večer téhož dne se stala dopravní nehoda v Nových Kocbeřích.
 

Řidič motocyklu Kawasaki jel z Výšinky na Trutnov. Z dosavadního šetření k dopravní nehodě zřejmě došlo tak, že řidič nákladní soupravy s přívěsem odbočoval z hlavní pozemní komunikace na vedlejší ve směru na Studenec. Předjížděcí manévr započal v okamžiku, kdy měl dostatečný rozhled. Když přední část soupravy opustila křižovatku, došlo k nárazu motocyklu s přívěsem. Bohužel „motorkář“ utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě nehody zemřel. Přivolaný lékař nařídil soudní pitvu. Na místě zasahoval i vrtulník, však neúčelně. Komunikace byla na téměř tři hodiny zcela uzavřena. 

Okolnosti a míra zavinění jsou v současné době předmětem dalšího šetření trutnovských kriminalistů.

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolní hasiči z Hajnice zasahovali po 21. hod. (ohlášeno 21:00) při dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která sestala v Nových Kocbeřích. Hasiči jednu osobu z vozidla museli vyprostit. Na vozidlech provedli hasiči protipožární opatření. Dvě zraněné osoby ošetřila zdravotnická záchranná služba. Hasiči společně s Policií ČR řídili kyvadlově dopravu a místo nehody bylo jednotkami uklizeno.

Zdroj: Policie ČR, HZSKrálovéhradeckého kraje

 

Související články
V neděli 29. dubna se na Zvičině nezávisle na sobě staly 2 nehody paraglidistů

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 3633x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí