Vyhledej
Královédvorsko > Krimi

Podvodníci se vydávají za neslyšící, okrádají "dárce"

Redakce / 25.10.2017, Trutnovsko a Úpicko
V minulých dnech trutnovští policisté zaznamenali cizince vydávající se za neslyšící a tělesně postižené lidi. V Trutnově občanům předkládali "regionální certifikát" a požadovali od nich finanční dar. Není vyloučeno, že se tito lidé objevili i v okolních městech.
 


V souvislosti s prověřováním těchto osob, se policistům podařila objasnit protiprávní činnost, krádež, ke které došlo minulé úterý na autobusovém nádraží v Trutnově. Nutno zdůraznit, že ke krádeži mobilního telefonu došlo právě při zaujetí poškozené touto legendou!

Přiložený certifikát k tiskové zprávě, který jsme od osob zajistili, předkládáme občanům jako informativní a falešný!

Pokud by vám byl v budoucnu předložen, neváhejte a skutečnost o možném podvodném jednání neprodleně oznamte na linku 158 nebo přímo na Obvodní oddělení v Trutnově.

Děkujeme.

por. Pižlová Šárka, DiS.

Policie.cz

 

Související články
Muž z Jaroměře vylákal od 3 lidí 90 mil. Kč. Případ se začal řešit až po úmrtí jednoho z poškozených

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 540x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí