Vyhledej
Novinky emailem
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

Policie prosí o pomoc: ztratil se senior z rekreačního pobytu v Rudníku

Redakce / 8.11.2021, Trutnovsko a Úpicko
Trutnovská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po 68letém seniorovi, který byl naposledy viděn v pátek ráno v 9:30 s batohem na zádech předtím, než se vypravil na výlet. Děkujeme.


Na fotografii je pohřešovaný senior - Martin Luska - zachycen v oblečení, které má pravděpodobně aktuálně na sobě, včetně batohu.

Muž je vysoký 170 cm, střední postavy, má krátké šedivé vlasy, na sobě měl oblečenou modrošedou bundu, modré manšestrové kalhoty a černé šněrovací boty.
Muž při chůzi napadá na nohu.

Senior byl na rekreačním pobytu v obci Rudník, Javorník na Trutnovsku. Organizátoři akce muže naposledy viděli v pátek (5. 11. 2021) v 9:30 hodin v době, než se vypravil na výlet. Muž se měl vrátit na večeři jako předchozí dny.

Pohřešovaný nevlastní mobilní telefon a neužívá žádné životu důležité léky. 

Z důvodu obavy o jeho zdraví a život, policie žádá veřejnost o spolupráci při jeho pátrání. Jakoukoliv informaci o něm, sdělte na lince 158.

Zdroj: policie.cz
 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 960x
 
Hodnocení článku:
20.12.2021 - Krajské předsednictvo hnutí ANO navrhlo a schválilo zrušení místní organizace ANO Hradec Králové. Návrh byl podstoupen k projednání předsednictva hnutí.
16.12.2021 - Zákon zakazující prodej v prostorách nad 200 m² se 24. a 25. prosince 2021 neuplatní.
13.12.2021 - Ivana Adamce vystřídá na postu starosty města Trutnova po 23 letech další radní z ODS: 46letý architekt Michal Rosa. Ivan Adamec zůstane zastupitelem.

Volná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov sv. Josefa v Žirči)

Sociální pracovník (Domov důchodců)Kalendář akcí