Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

AKTUALIZOVÁNO: CHLAPEC JE V POŘÁDKU! Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po třináctiletém chlapci z Hronova na Náchodsku, který odjel autem rodičů.

Redakce / 9.01.2018, Náchodsko a Broumovsko
Rodiče postrádali chlapce od časných ranních hodin dnešního dne - úterý 9. ledna 2018. V souvislosti s jeho zmizením policie současně vyhlásila pátrání po osobním vozidle Kia Sportage. Policisté předpokládali, že chlapec sám s vozem odjel zatím neznámo kam.
 

pohřešovaný muž
Pátrání vyhlášeno 9.1.2018
Bydliště - okres NÁCHOD
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 150 až 160 cm
Zdánlivé stáří 13 až 15 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé

Popis hledaného

Třináctiletý hoch je středně silné postavy, má krátké hnědé vlasy, oválný obličej, nosí brýle. Na sobě by měl mít tmavě modrou bundu s červenošedými pruhy na boku a světle modré rifle. Nemá u sebe žádné doklady, ale pouze platební kartu k dětskému účtu.

Časové souvislosti

Chlapec odjel v 5:45 hodin s vozidlem KIA Sportage, černé metalízy, které patří jeho strýci. Mobilní telefon má vypnutý, nikomu se do současné doby neozval. Kamarádům uvedl, že pojede na Slovensko, ale neuvedl žádná místa ani osoby.

Policie žádá všechny, kdo by mohli o pohybu či výskytu nezletilého hocha podat jakékoli informace, ať je okamžitě předá na linku 158 nebo jakémukoli policistovi. Informace také může podat přímo obvodnímu oddělení Hronov, tel. 974 534 731, stálá služba.

por. Mgr. Eva Prachařová 
policie.cz 

Související články
Náchod si postaví staronové lázně - podívejte se na videoreportáž

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 694x
 
 
 
Zpět