Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Krimi

Poznáte tuto dvojici? Mohla by pomoci s objasněním trestného činu. Podívejte se na video

Redakce / 4.10.2021
Policie pátrá po totožnosti muže a ženy, kteří navštívili dne 7.8. restauraci U Truta v Trutnově. Jak muž, tak i žena by mohli pomoci s objasněním trestného činu neoprávněné opatření platebního prostředku.
V ten samý den ztratila na fotbalovém hřišti v Trutnově platební kartu 30letá žena, která o několik dní později zjistila, že z karty někdo provedl 4 platby přesahující dohromady částku 1 tisíc korun. Přesto zneužití karty nahlásila o více než 1 měsíc později.
Policisté z restaurace zajistili kamerové záznamy, ale bohužel do současné doby nezjistili totožnost uváděné dvojice. Žádáme veřejnost o spolupráci. Kdo je pozná, nebo by k nim mohl podat jakoukoliv informaci, ať zavolá na linku 158.
Za uvedený trestný čin hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

policie čr


Související články
Pátrání po pohřešované paní z Trutnova
Na Trutnovsku bylo vyhlášeno pátrání po 16leté dívce a jejím příteli
Pátrání po pachateli krádeže peněz v Jaroměři
Pátrání po 33leté ženě z Trutnova bylo pozastaveno
Pátrání po pohřešovaném muži PÁTRÁNÍ ZRUŠENO
AKTUALIZOVÁNO: CHLAPEC JE V POŘÁDKU! Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po třináctiletém chlapci z Hronova na Náchodsku, který odjel autem rodičů.
Pátrání po mladíkovi, který dělal při koupi trenýrek prodavačce nemravné návrhy
Pátrání po pohřešovaném chlapci
Bylo vyhlášeno pátrání po 4leté dívce z Rychnova nad Kněžnou
Pátrání po dětech
Pátrání po dívce z okresu Trutnov
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2497x
 
Hodnocení článku:
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
01.05.2022 - Od 2. do 10. května je uzavřena prodejna Sportisimo ve Dvoře Králové kvůli rekonstrukci interiéru prodejny. Nejbližší pobočky jsou v Náchodě a Trutnově.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)


Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí