')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

U koupaliště někdo poškodil zaparkované vozidlo

Redakce / 24.07.2019
Od středy 26. června letošního roku šetří policisté ve Dvoře Králové nad Labem případ poškození laku osobního vozidla Škoda Octavia. Majitel si tehdy svůj automobil nechal zaparkovaný u místního koupaliště.
 

FOTOGALERIE - U koupaliště někdo poškodil zaparkované vozidlo

Když se k němu následně okolo 18. hodiny vrátil, zjistil, že na straně řidiče je na několika místech poškrábané. Škodu si vyčíslil na 10 tisíc korun. Policisté v případu zahájili úkony trestního řízení pro přečin poškození cizí věci, kde zákon pamatuje až ročním pobytem ve vězení, a nyní se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při objasnění celé věci. Podle zatím zjištěných skutečností měla vozidlo poškodit neznámá osoba pravděpodobně jízdním kolem. Samotnou událost pak mohl vidět muž se ženou, se kterými majitel vozidla na místě hovořil. V souvislosti s probíhajícím šetřením žádáme tyto osoby a případné další svědky, kteří by mohli poskytnout informace k případu, aby se obrátili přímo na obvodní oddělení ve Dvoře Králové nad Labem (tel. číslo 974539701) či na jakoukoliv služebnu policie nebo na tísňovou linku 158. Děkujeme.

Policie ČR

 

Související články
Policisté hledají 43letého muže z Trutnovska

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1366x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí