Vyhledej
Novinky emailem
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

V Dolním Lánově hořela skladovací hala - podívejte se na video a fotografie

Redakce / 1.11.2021, Dolní Lánov - Vrchlabsko a Jilemnicko
Osm jednotek hasičů zasahuje od dnešní 19. hodiny u hořící plechové skladovací haly v Dolním Lánově (okr. Trutnov), požár zasáhl objekt v plném rozsahu. Vyhlášen byl 2. stupeň požárního poplachu, síly a prostředky na místě jsou dostačující.

V hale bylo uskladněno seno, vzhledem k pokročilé fázi požáru se musí nechat vnitřek kontrolovaně dohořet. Hasiči stále ochlazují okolí (stav ve 22:00), aby nedošlo k rozšíření plamenů. Zřídili zde čerpací stanoviště, voda je na místo dopravována také kyvadlově.

Na místě jsou i vyšetřovatelé hasičů. K podrobnému ohledání požářiště se ale dostanou až ve chvíli, kdy vnitřek dohoří. Na objasnění příčiny budeme spolupracovat s Policí ČR.
Při požáru zasahují profesionální hasiči ze stanic Vrchlabí a Trutnov a JSDH Hostinné, Rudník - Arnultovice, Vrchlabí 3 - Podhůří, Černý Důl - Čistá, Lánov a Horní Lánov.

HZS Královéhradeckého kraje
Video a část foto: Kateřina Linhartová

FOTOGALERIE - V Dolním Lánově hořela skladovací hala - podívejte se na video a fotografie

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1730x
 
Hodnocení článku:
20.12.2021 - Krajské předsednictvo hnutí ANO navrhlo a schválilo zrušení místní organizace ANO Hradec Králové. Návrh byl podstoupen k projednání předsednictva hnutí.
16.12.2021 - Zákon zakazující prodej v prostorách nad 200 m² se 24. a 25. prosince 2021 neuplatní.
13.12.2021 - Ivana Adamce vystřídá na postu starosty města Trutnova po 23 letech další radní z ODS: 46letý architekt Michal Rosa. Ivan Adamec zůstane zastupitelem.

Volná pracovní místa
Kuchař/ka (Domov sv. Josefa v Žirči)

Sociální pracovník (Domov důchodců)Kalendář akcí