Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

V nádražní restauraci v Jaroměři řádil zloděj

Zloděj odnesl peníze a alkohol.

Redakce / 15.09.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Policisté z obvodního oddělení v Jaroměři pátrají po pachateli, který v noci z pondělí 11. na úterý 12. 9. 2018 řádil v restauraci na místním nádraží. Dovnitř se zřejmě dostal za užití násilí jedním z oken a ani uvnitř se nijak neodchýlil od zvyklostí běžných zlodějů.
 

Ze skříňky u baru odcizil finanční hotovost a z chladící vitríny si posloužil několika lahvemi tvrdého alkoholu. Celková způsobená škoda na poškozených a odcizených věcech byla vyčíslena na 15.000 korun.

V případě dopadení tak pachateli hrozí až dvouletý trest odnětí svobody nebo trest peněžitý.

Zdroj: Policie ČR

 

Související články
Vodním záchranářům odcizil na Rozkoši lodní motory.
Poznáte muže z fotografie? Ponechal si cizí peněženku.
Násilí do vztahů nepatří. Ani těch bývalých
Služební auto platilo naftu i za jiná auta

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 449x
 
 
 
Zpět
24.01.2019 - Od 23. 1. 2019 do odvolání je vyhlášen na lůžkových odděleních jičínské nemocnice zákaz návštěv vzhledem k vývoji epidemiologické situace v jičínském regionu. Pro nemocnici v Novém Bydžově tento zákaz neplatí.
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.

Kalendář akcí