Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Ve Dvoře Králové v Sylvárově někdo zabil psa a pohodil jej do křoví

Redakce / 18.12.2018, Dvůr Králové nad Labem
V neděli 16. prosince se Královédvorským Facebookem masivně šířilo pátrání po ztraceném psu s textem "Dnes odpoledne se nám zatoulal v Sylvárově (Dvůr Králové n/L) náš psí miláček. Slyší na jméno Cecil. Je hodný a nikomu nic neudělá. Rasa Bullmastif, stáří 5 let. Prosíme jestli jste ho někdo viděl nebo uvidíte tak nás prosím kontaktujte". Bohužel pátrání skončilo tragicky.
 

FOTOGALERIE - Ve Dvoře Králové v Sylvárově někdo zabil psa

Pes by nalezen pohozen v křoví nedaleko železniční trati s evidentně přeraženou páteří - patrně lopatou, která byla nedaleko. Sdílíme proto výzvu majitele psa:

"Přátelé, jelikož policie pracuje jak má a dle zákonů - já nemám nic proti, ale nenechám tuto záležitost pro nedostatek důkazů odložit .... Proto vás všechny prosím, kdo něco viděl nebo slyšel od neděle 16. 12. do pondělního večera 17. 12. v okolí Sylvárova ve Dvoře Králové nad Labem - Krakonošova Vyhlídka (pejskaři, kolemjdoucí, cestující vlakem Hradec-Liberec a zpět), aby nám pomohli dopadnout a usvědčit pachatele zrůdné vraždy našeho psího miláčka. Nenechám toho, dokud nebude pachatel dopaden a potrestán za tento ohavný čin. Prosím telefonujte na číslo: 777660565. David Mrázek

Spolu s majitelem doufáme, že se podaří původce neštěstí vypátrat.

Jan Holan
 

Související články
Jana Pechlátová fotila slavné české osobnosti pro dobrou věc - pro psy z útulku
Řidič potřebuje na řízení klid. Manželka obzvlášť

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 11770x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí