')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Krimi

Ve Švehlově ulici hned za náměstím řidič nenahlásil dopravní nehodu a odjel

Redakce / 15.04.2019
Trutnovští policisté se od pondělí 8. dubna zabývají šetřením dopravním nehody, ke které došlo krátce před půl šestou odpoledne v ulici Švehlova ve Dvoře Králové nad Labem.
 

FOTOGALERIE - Ve Švehlově ulici hned za náměstím řidič nenahlásil dopravní nehodu a odjel

Trutnovští policisté se od pondělí 8. dubna zabývají šetřením dopravním nehody, ke které došlo krátce před půl šestou odpoledne v ulici Švehlova ve Dvoře Králové nad Labem. Podle prvotně zjištěných skutečností tu měl doposud neustanovený řidič z nezjištěných příčin narazit svým vozidlem do levé přední části zaparkovaného automobilu značky Mazda. Řidič neznámého vozidla měl poté z místa odjet, aniž by celou událost oznámil, jak mu ukládá zákon. Hmotná škoda je předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun.

V souvislosti s šetřením dopravní nehody policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace k události, aby se obrátili na tísňovou linku 158 či přímo na telefonní číslo 974539250 nebo se dostavili osobně na jakoukoliv služebnu policie.

Děkujeme.

nprap. Lukáš Vincenc
15. dubna 2019, 13:37


 

Související články
Hledají se svědci události v Trutnově
Ranní dopravní nehoda v Bělé u Pecky si vyžádala lidský život
Vozidlo narazilo v Nových Lesích u Dvora Králové do svodidel

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2477x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí