Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

Záhadné zmizení majitele jízdního kola. Po majiteli pátrá i policie

anonymně / 26.04.2018, Náchod - Náchodsko a Broumovsko
Policie ČR, územní odbor Náchod, vyzývá veřejnost ke spolupráci při ztotožnění majitele jízdního kola. Policisté po oznámení náhodné svědkyně v sobotu 21. 4. 2018 zajistili jako nález zánovní bicykl značky Leader Fox se dvěma brašnami. Nenašli však jeho majitele.Opuštěné jízdní kolo se nacházelo u lesa v ulici Za kapličkou v Náchodě. Oznamovatelka policistům řekla, že si ho všimla už předešlého večera v pátek 20.4.2018, ale myslela si, že tam kolo jen někdo na chvíli odložil. Nikdo si ho však nevyzvedl ani následujícího dne.
 
Při prohlídce zajištěného kola jsme v jeho brašnách našli dva dny starou účtenku o koupi, mapy a lepidlo na zubní protézu. Díky tomu se nám podařilo získat fotografii z průmyslových kamer s podobou muže, který všechny věci zakoupil. Prodejce jízdního kola k muži dále uvedl, že ho na jeho zákazníkovi upoutal výrazný účes (spíš poněkud přerostlé kudrnaté tmavé vlasy), a že muž působil roztěkaným a mírně sešlým dojmem.

Prověřili jsme blízké i vzdálenější okolí nálezu, ale nikoho jsme nenašli. Je možné, že nový majitel na koupi kola zapomněl a odešel bez něj? Nebo existuje i jiné racionální vysvětlení, proč se kolo osamoceně opíralo o strom na kraji lesa?

Žádáme muže z fotografie, aby se o své jízdní kolo přihlásil, dále též vyzýváme veřejnost, pokud někdo muže na fotografii pozná, aby nám tuto informaci sdělil osobně nebo telefonicky na číslo 974 534 651 ke stále službě obvodního oddělení Policie ČR  v Náchodě. Informaci o totožnosti majitele nalezeného bicyklu mohou lidé také zavolat na bezplatnou linku 158.
Zdroj: policie.cz

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 349x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí