Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Krimi

Znáte dipování? Hazardní hra je populární mezi maminkami na mateřské

Ženě hrozí tříleté vězení

Redakce / 23.09.2021, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Ze spáchání přečinu neoprávněné provozování hazardní hry v těchto dnech vyšetřovatel obvinil 30letou ženu z Hradecka. Ženě klade za vinu, že organizovala a provozovala prostřednictvím internetu na jedné sociální síti hazardní hry tzv. "dipování".

Dipování je nenápadná zábava oblíbená především u maminek na mateřských dovolených, které řeší pořízení hraček a oblečení pro své děti přes internet. 

Dipování je ve skutečnosti forma loterie a považuje se za hazardní hru: nesmí být tudíž provozována bez příslušného povolení Ministerstva financí ČR.

Obviněná žena vystavila ve 118 případech různé dětské oblečení či hračky na internetu jako výhru a následně nabídla určitý počet losů tzv. "dipů". Po odkupu a zaplacení všech dipů ze stran zúčastněných hráčů pak vylosovala pomocí svého mobilního telefonu za užití generátoru náhodných čísel výherce, kterému výhru zaslala. 

Zdroj: policie.cz 
Vaše komentáře

Přečteno 808x
 
Hodnocení článku:
25.11.2021 - Starosta města Trutnov Ivan Adamec odstupuje z pozice starosty. Bude se naplno věnovat funkci poslance a nově i roli předsedy hospodářského výboru PSP ČR.
02.11.2021 - Týden duchů ve Dvoře Králové, který se konal na konci října, navštívilo přes 24 tisíc lidí. V tomto týdnu dosáhla letošní návštěvnost dvorské zoo hranice půl milionu návštěvníků.

Volná pracovní místa
Sociální pracovník (Domov důchodců)Kalendář akcí