')
Vyhledej
Královédvorsko > Podnikání

Na Alejích u přehrady chystají novinky: nové zmrzliny a bublinkovou mňamku

Sezona začíná v neděli 7. dubna!

Redakce / 5.04.2019, Královédvorsko
V letošním roce si pro vás již známé Cykloobčerstvení na Alejích připravilo několik novinek. Zásadní novinkou je BUBBLE WAFFLE, která u nás zatím není příliš známá, ale v zahraničí velmi oblíbená.
 

FOTOGALERIE - Cyklo občerstvení v Alejích

Bubble waffle

Jedná se o bublinkové lahodné vafle, které budou v občerstvení V Alejích plněné točenou italskou zmrzlinou, což není obvyklé ani ve světě. Pevně věříme, že vám bublinková vafle zachutná tak jako chutná lidem ve světě. Tato novinka nabízí velkou škálu variací a příchutí, a tím je velmi atraktivní. 

Otvírací doba 

 DUBEN - ZÁŘÍ  

 (začínáme 7. dubna 2019)

 jen za pěkného počasí 

  • pátek 16-20 hod.
  • sobota 11-20 hod. 
  • neděle 11-18 hod. 

Italská točená zmrzlina

Jako každý rok, i letos jsou je pro nás důležitá skvělá točená italská zmrzlina. V loňském roce byla obecně hitem černá zmrzlina, u nás patřila mezi vyhledávané i příchuť máslová sušenka. Letošní rok bude barevnější: věříme, že nejen děvčata zaujme růžová čokoláda zvaná Extra Ruby, která je vyrobená z luxusních kakaových bobů Ruby. Alternativou je fialová zmrzlina Miss Purple (veselá brambora) se sladkou příchutí batáty.

Zábava pro děti i dospělé

Chystáme mít pravidelně postavený velký skákací hrad, který je oblíbenou atrakcí pro děti. Připraveno je i několik menších atrakcí, které ratolesti zabaví. Jako zpestření zde budou dvě zakrslé holandské kozičky, které mají velice rádi společnost lidí. Pohodlné posezení pro dospělé je zárukou zasloužené chvilky odpočinku. 

Kde nás najdete

Jsme ideálním výletním místem v okolí Dvora Králové - dojedete k nám na kole, pěšky, i auto zde najde své místo. Ideální je určitě kolo, na které jsme u nás připraveni a které nám propůjčilo i název - Cykloobčerstvení Na Alejích.  

Venkovní občerstvení se nachází na plánované Labské stezce (na mapách označována jako 2. Labská), přibližně 300 m před přehradou Les Království, u křižovatky vedlejších cest vedoucích do Bílé Třemešné (Aleje) a Dvora Králové (vždy červená turistická). To vše na bezpečném místě mimo hlavní komunikaci - ideální pro děti.

Budeme velice rádi, když k nám letos opět zavítáte nebo poznáte nové místo, kde uhasíme vaši žízeň, dopřejme dětem zábavu a dospělým odpočinek. 


 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 3348x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
08.10.2019 - Krajské pracoviště BESIP zve řidiče a řidičky na kurz s názvem "Za volantem v bezpečí" zaměřený na zlepšení a zdokonalení řidičských dovedností. Kurz se koná v neděli 13. října 2019 od 8:30 do 15:30 hod. na polygonu na letišti v Hradci Králové. Vlastní auto nutností. Zájemci se mohou hlásit na: besip-hk@cspsd.cz.
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.

Volná pracovní místa
Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Odborný referent OŽÚ (MěÚ Dvůr Králové n .L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí