Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Podnikání

Nejlepší firmy a živnostníci kraje budou oceněni v Náchodě

Redakce / 6.03.2018, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Slavnostním předáním cen v pěti kategoriích vyvrcholí ve čtvrtek 8. března 2018 od 19.00 hodin v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě akce Firma a živnostník Královéhradeckého kraje roku 2017, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje (KHK KHK) ve spolupráci s městem Náchod.
 

Ocenění bude uděleno v kategoriích Živnostník, Obchodní společnost do 50 zaměstnanců, Obchodní společnost do 250 zaměstnanců, Obchodní společnost nad 250 zaměstnanců a Podnikatelka roku.

Jak nám prozradil Radej Zelenka, ředitel Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje, mezi finalisty je jedna firmy z Královédvorska, a to Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r.o. (z Bílé Třemešné) a také jedna firma z Jaroměře: LabMediaServis, s.r.o. Na umístění ve finále si však musíme ještě chvíli počkat. 

„Akci pořádáme už potřetí, v tomto roce však budeme poprvé oceňovat firmy a podnikatele z celého Královéhradeckého kraje,“ říká Radek Jakubský, předseda KHK KHK, a vysvětluje: „První dva ročníky jsme organizovali pouze v rámci okresu Náchod, a protože byly úspěšné a získaná ocenění jsou podle ohlasů firem jednoznačně pozitivní motivací pro jejich další podnikání a rozvoj, zapojili jsme do třetího ročníku i čtyři zbývající oblasti, v nichž naše komora působí – Královéhradecko, Trutnovsko, Jičínsko a Rychnovsko. Věřím, že tímto ročníkem již zakládáme tradici a že tuto celokrajskou akci zopakujeme i v dalších letech.“      

Samostatnými oceněními, která v rámci slavnostního večera poputují k vybraným firmám či podnikatelům, budou Cena starosty města Náchoda a Cena MONETA Money Bank, a.s., generálního partnera.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: KHK KHK


 

Související články
Dva královédvorské podnikatele ocenili v celokrajské soutěži mezi 10 nejlepších
"Je to vrchol mé kariéry," řekl k vyznamenání z rukou prezidenta Jiří Hlavatý
V Královéhradeckém kraji byly rozdány tituly Firma roku, Živnostník roku a Odpovědná firma roku 2016
Nejlepší firmy a živnostníci ze všech pěti okresů Královéhradeckého kraje

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1325x
 
 
 
Zpět
Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Kuchař (ZŠ Schulzovy sady)
Učitel (ZŠ Schulzovy sady)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí