')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Podnikání

Nejlepší firmy a živnostníci kraje budou oceněni v Náchodě

Redakce / 6.03.2018, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Slavnostním předáním cen v pěti kategoriích vyvrcholí ve čtvrtek 8. března 2018 od 19.00 hodin v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě akce Firma a živnostník Královéhradeckého kraje roku 2017, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje (KHK KHK) ve spolupráci s městem Náchod.
 

Ocenění bude uděleno v kategoriích Živnostník, Obchodní společnost do 50 zaměstnanců, Obchodní společnost do 250 zaměstnanců, Obchodní společnost nad 250 zaměstnanců a Podnikatelka roku.

Jak nám prozradil Radej Zelenka, ředitel Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje, mezi finalisty je jedna firmy z Královédvorska, a to Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r.o. (z Bílé Třemešné) a také jedna firma z Jaroměře: LabMediaServis, s.r.o. Na umístění ve finále si však musíme ještě chvíli počkat. 

„Akci pořádáme už potřetí, v tomto roce však budeme poprvé oceňovat firmy a podnikatele z celého Královéhradeckého kraje,“ říká Radek Jakubský, předseda KHK KHK, a vysvětluje: „První dva ročníky jsme organizovali pouze v rámci okresu Náchod, a protože byly úspěšné a získaná ocenění jsou podle ohlasů firem jednoznačně pozitivní motivací pro jejich další podnikání a rozvoj, zapojili jsme do třetího ročníku i čtyři zbývající oblasti, v nichž naše komora působí – Královéhradecko, Trutnovsko, Jičínsko a Rychnovsko. Věřím, že tímto ročníkem již zakládáme tradici a že tuto celokrajskou akci zopakujeme i v dalších letech.“      

Samostatnými oceněními, která v rámci slavnostního večera poputují k vybraným firmám či podnikatelům, budou Cena starosty města Náchoda a Cena MONETA Money Bank, a.s., generálního partnera.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: KHK KHK


 

Související články
Dva královédvorské podnikatele ocenili v celokrajské soutěži mezi 10 nejlepších
"Je to vrchol mé kariéry," řekl k vyznamenání z rukou prezidenta Jiří Hlavatý
V Královéhradeckém kraji byly rozdány tituly Firma roku, Živnostník roku a Odpovědná firma roku 2016
Nejlepší firmy a živnostníci ze všech pěti okresů Královéhradeckého kraje

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1711x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí